Šta je novo?

Rapidshare vise nece da radi u FlashGetu

Nabukodonosor

Čuven
Učlanjen(a)
10.12.2003
Poruke
5,630
Poena
815
Pozdrav svima. Ne znam kako je kod vas ali kod mene od sinoc FlashGet nece da skida nista sa RS-a. Sinoc sam skidao nesto i nocas sam ostavio USDownloader da mi skida i jutros kada sam probao da skidam nesto preko FG-a, jednostavno nece, odmah mi izbaci fajl precrtan onim crvenim iksom. Fajlovi nisu obrisani, normalno ih skidam u browseru, a cim radi u browseru otpada i mogucnost da mi nesto nije u redu sa nalogom. Probao sam ui drugi nalog koji imam i ista je situacija. Jel vama radi?
 
Meni sa FlashGet-om radi najnormalnije-upravo :)
 
Obrisi sve fajlove iz foldera downloaded u flashgetu pa ponovo ubaci sta hoces da skidas. Ume da se zaglupi fg bas kao sto si opisao.
 
Nece. Mada ja nemam nista u Downloaded, ne cuvam to, ali obrisao sam sve u Deleted i u Download cak pa sam ponovo ubacio fajlove, ali nece. Evo ponovo sam probao iz browsera i radi normalno.
Evo cak sam i probao neki sesti fajl da skinem, mislio sam mozda je do fajlova koji su na tom serveru, mozda sa tim serverom nesto nije u redu ali nece ni sa tim nasumicnim fajlom, a opet u browseru radi normalno.
 
Poslednja izmena:
Banalno pitanje:
User i pass su OK u FG settings? Da nisi skoro menjao pass i slicno a zaboravio da to isto promenis u FG?
 
Ma imam dva naloga, tako da sam oba malopre probao. A sinoc je radilo sve ok, a od sinoc nisam menjao password. Nisam menjao nista, samo sam ga ugasio i probao malopre i nece. Evo i resetovao sam racunar, reko da probam, ali isto. Imam jos 11 847MB ostalo da mogu da skinem, a na drugom imam oko 1700MB. Tako da ni to nije problem. Nikad mi se ovo nije desavalo. Probacu sad da ga reinstaliram.
 
hahaha! Resio sam problem. Kakav sam ja budak. Sramota me i da napisem sta je bilo. :D
 
^^^ Ocekivao sam slican odgovor,samo je bilo pitanje vremena... Po tvom opisu problema nije se ni naslucivalo nista ozbiljno :D
 
Inace problem je bio u tome sto mi se particija od 75GB koja mi sluzi iskljucivo za download napunila. :D A da ja to uopste nisam ni primetio. Obicno sve rezem ili otpakujem pa brisem odatle ali ovih dana nisam imao vremena a stalno sam nesto skidao. Slucajno mi je to palo na pamet kada vise nisam imao ideju sta moze da bude. Strasno.
 
Hehehe! Meni se to jednom desilo, kada je USD radio nekih 5-6 dana nonstop, a ja nisam bio tu :D
 
Meni taj USD nikako nece da radi, stalno kao trazi link ali nikako da pocne da skida. Nailazio sam na vise verzija pa ako moze link ka nekoj proverenoj. Hvala...
 
Da li je iko primetio da je Rapid ogranichio brzinu downloada za free usere na 72 KB/s, ili je to samo sluchaj kod mene?
 
RS vec poooooodavno ima politiku da brzina u toku dana za free usere bude mala, tipa evo sada npr. kod mene oko 60kB/s. Sto se dan blizi kraju tako i brzina raste, pa negde oko 1-2 ujutru dostigne maksimum. I tako ponovo ujutru oko npr. 9 pocne da pada. Nekad bude cak i u toku dana u fullu ali to je retko.
 
utvrdio sam da nema nekog posebnog pravila, naime, nekad u 10 uvece nema sanse da skidash fajl, brzina non-stop pada na nulu pa max na 30 KB/s, a nekad u isto to vreme vuche maximalnih 105 KB... uglavnom, brzina je najkonstantnije posle 1-2 ujutru pa negde do 4 popodne...
 
Slažem se sa jaygee-om: i ja mislim da je brzina manje-više maximalna od 1 posle ponoći, pa do 4 ili 5 popodne. U ostalo vreme, kod mene nikada ne spada ispod 30kB/s.
 
Nazad
Vrh Dno