Radio sam test u 3D marku 2000 na grafickoj ASUS V8170 64DDR(SE)/T v 31.40, i dobio 4500 poena, sta mislite da li je dobro i ako nije koliko treba da dobije :?: Plocha: ASUS P4B266-SE, Procesor: P IV 1,7 GHz/128 C. Box, 256 DDR 2700MHz Brand
The_Losmi je napisao(la):Radio sam test u 3D marku 2000 na grafickoj ASUS V8170 64DDR(SE)/T v 31.40, i dobio 4500 poena, sta mislite da li je dobro i ako nije koliko treba da dobije :?: Plocha: ASUS P4B266-SE, Procesor: P IV 1,7 GHz/128 C. Box, 256 DDR 2700MHz Brand
Darko je napisao(la):Taj PIV je sigurno PIV-C*eleron, posto je tih 4500 malo cak i za tu kartu. Secam se, na Marku2000 sam izvlacio 6000 sa Radetom DDR LE koji je slabiji od tvoje karte 😀
A Rade 8500 LE izvlaci nekih 13 markovskih kilograma na AMD 2300MHz... U Marku 2000...
The_Losmi je napisao(la):Radio sam test u 3D marku 2000 na grafickoj ASUS V8170 64DDR(SE)/T v 31.40, i dobio 4500 poena, sta mislite da li je dobro i ako nije koliko treba da dobije :?: Plocha: ASUS P4B266-SE, Procesor: P IV 1,7 GHz/128 C. Box, 256 DDR 2700MHz Brand
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari