Šta je novo?

Radijus Vektor :: Kablovska televizija i internet

Stize Nova sport svi najbolji dogadjaji sele se sa SK na Nova sport kao exkluziva..Zanimljivo za one koje su kupili Supernovu zbog SK
 
Danas su me razbili, do 17h mi je bar 15 puta nestao net, veceras jos 2-3 puta.
 
Pa kao što vidiš neće još.

HBO da li valja?

Pa šta mu fali, nije vrhunska oštrina ali se vidi razlika izmedju SD i njega daleko je to od toga da su kanali krš a naročito nisu mutni.

Za sad mi najviše smeta nedostatak epg i ništa više sve drugo imam...i analognu [emoji23]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I kod mene je na HBO HD super slika. U opšte nije mutna. A i EPG radi na većini kanala.
Analognih kanala više nema. Tu su nam ostale samo nadzorne kamere iz zgrade.
 
I kod mene HBO odlična slika

Послато са Sony XA1 ultra помоћу Тапатока
 
Jel ima neko pravilo oko EPG-a i naših slova, da li samo određeni televizori prave problem ili je do njih?
 
Nema pravila, nesposobni su da nameste EPG, kod mene ga uopste nema !
 
Nema brate sve gola sirotinja, sreća pa imamo tebe da nam javiš da nam slika nije dovoljno oštra [emoji23]

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
^ Pa ti ni nemas HBO...samo kad puste nekodirano svima za novu godinu, pa se ne secas, kakva je slika bila:d
 
Mislim da nece vise biti za novu godinu (od 15. decembra do 14. januara) da bude sve otkljucano...
 
^ Pa ti ni nemas HBO...samo kad puste nekodirano svima za novu godinu, pa se ne secas, kakva je slika bila:d
Ko bre nema, to vi nemate i pustaju vam mutnu sliku....
pa ja imam i analognu:d

nego ja mislim da ovaj HBO i nije iz HD izvora vec se samo emituje u HD rezoluciji cim u cosku nema 431_300.png logo tako da je slika u skladu sa tim.
 
Poslednja izmena:
Vidi stvarno, nema oznaku HD prevaranti :p ... nego, na Posta NET ukinuli od ponoci Sport klubove, N1 ... :S:
 
Khm, khm... ne znam ko li je sledeći... ko se još hvali "kompletnim sportskim programom na jednom mestu"...3...2...1...:D
 
Ni SBB nema sve programe na jednom mestu ako ćemo tako

Послато са Sony XA1 ultra помоћу Тапатока
 
Naravno da nema, fali mu Telekom spektar, ali se ne hvali time i ne privlači tako najveći deo korisnika. Svemu dođe kraj.
 
Ja ne znam stvarno.. Prvo su kukali za HBO, pa za muzicke kanale, pa onda za HD kanale pa onda za spor internet, pa sad na kraju kad sve to ima sad će se to sve ukinuti.... Dajte budite realni.... Svi su bre kao baba Vanga vidovnjaci i znaju sta ce se dogoditi i niko nije rekao kada je nesto dobro uradjeno ili npr eto ubaceni svi sportski kanali ds je to extra, nego jos od tada ide prica... Videcemo koliko ce to trajati. Bla bla bla.... Pohvali kad je dobro, kudi kad ne valja ali nemojte biti sarkastični i negativni jer ionako velika vecina salta svega par kanala u krug, a velika vecina ni ne zna koje sve kanale imaju na svojoj kablovskoj tv....

Послато са Sony XA1 ultra помоћу Тапатока
 
Nije baš tako, ako vratiš postove videćeš da se pohvali ono što valja. Ipak ne treba da te čudi stepen negativnosti, na forumu se uglavnom deli loše iskustvo ili rešava problem, pa sve deluje kao kuđenje. Ja sam uvek hvalio RV i bio veran korisnik uprkos sjajnim ponudama da pređem kod drugog provajdera. Međutim, nisam zadovoljan kvalitetom usluge i načinom rada nakon pripajanja Telekomu, pa ću uskoro da promenim provajdera. Slažem se s tobom, i meni treba bukvalno 5 kanala, zato se i smejem reklami od preko 200 kanala. Međutim, kad ti se dirne u tih 5 kanala, e pa problem je...
 
Međutim, nisam zadovoljan kvalitetom usluge i načinom rada nakon pripajanja Telekomu, pa ću uskoro da promenim provajdera. Slažem se s tobom, i meni treba bukvalno 5 kanala, zato se i smejem reklami od preko 200 kanala. Međutim, kad ti se dirne u tih 5 kanala, e pa problem je...

Ovo reklamiranje 1000+ programa i drzanje skoro godinu dana svih paketa otvorenim je klasicno sibicarsko navlacenje.

Tehnicki aspekt kablovske ponude u ovom trenutku je blago receno katastrofalan,ni jedan program 1080i nema izvornu HD rezoluciju,
SD isto tako,ako SK bude iskljucen iz ponude i od mene ce dobiti jedno veliko ''Goodbye'' !
 
Ja ne znam stvarno.. Prvo su kukali za HBO, pa za muzicke kanale, pa onda za HD kanale pa onda za spor internet, pa sad na kraju kad sve to ima sad će se to sve ukinuti.... Dajte budite realni.... Svi su bre kao baba Vanga vidovnjaci i znaju sta ce se dogoditi i niko nije rekao kada je nesto dobro uradjeno ili npr eto ubaceni svi sportski kanali ds je to extra, nego jos od tada ide prica... Videcemo koliko ce to trajati. Bla bla bla.... Pohvali kad je dobro, kudi kad ne valja ali nemojte biti sarkastični i negativni jer ionako velika vecina salta svega par kanala u krug, a velika vecina ni ne zna koje sve kanale imaju na svojoj kablovskoj tv....

Послато са Sony XA1 ultra помоћу Тапатока

Prvo, da li si ti bio na Radijus Vektoru ili Kopernikusu ? ... veoma primetna razlika je bila izmedju ta dva provajdera (kvalitet slike) !
a to, sta ce ko da prica, kritikuje, hvali, zaista ne vidim problem...imas IGNORE opciju, ako ti se ne svidja, ne odgovara necije misljenje ubacis na IGNORE listu (neogranicena je) i uzivas ;)
 
Pa forumi bas i sluze da se diskutuje, hvali i kudi, a i ko misli da ima bolje negde drugde svakako treba da menja operatera.

evo meni keva bas kaze da su dobili ponudu da predju na sbb i 6 meseci po dinar i pita sta mislim...
pa naravno da ces da predjes,
- kaze ali mi smo zadovoljni sa supernovom...

- reko` posle ces da se vratis kod njih:d
 
Poslednja izmena:
@bakara Naravno, svako ima pravo na misljenje...eto, tebi je jedino cena bitna, samo popust i da je jeftinije ;) cak i majku navodis na takav stav :d a zeni odgovara postojece stanje
 
odgovara njoj i 6 meseci po dinar :)

...eto, tebi je jedino cena bitna, samo popust i da je jeftinije ;)
Pa kvalitet je realno isti, tako da onda kao drugu karakteristiku gledam cenu.
Zapravo supernova ima najbolju cenu na trzistu narocito kada oni daju 6 meseci.

a keva svakako ne gleda sport niti je briga.
 


Ovo su slicice sa satelita,isti takav kvalitet je bio u vreme RV-a,ko ima STB neka izvuce neku sliku sa HBO ili nekog drugog
kvalitetnog HD programa !
 
... ako SK bude iskljucen iz ponude i od mene ce dobiti jedno veliko ''Goodbye'' !

Pozuri, što pre predaš zahtev za raskid menje ćeš plaćati razliku u ceni i jeftinije će biti da raskineš...
 
Je... lud zbunjenog, ne radi mi EPG na plazmi, reko da vidim na drugom tvu koje imao onaj mali crni box od njih EPG radi sve full tamo, reko izvadicu modul i karticu iz tva ugasiti upaliti bez pa onda ubaciti da vidim oce li se resetovati, izvadim cI modul sa sve karticom i TV i dalje ima sve digitalne kanale i hd i sve bez kartice i modula wtf al EPG nema...
 
Meni od juče stalno prekidi u radu interneta, kada se desi da nema protoka, u ruteru izbaci grešku Started Unicast Maintenance Ranging - No Response received, to traje neko kratko vreme i onda ponovo nastavi da radi ok.
Nadam se da je privremeni problem.

Prosto za ne poverovati, od kada je sbb najavio da dolazi u borču, stalno neki problemi, ne radi epg, prekidi, stalno pale gase kanale, pa koja je tu logika.
 
Nazad
Vrh Dno