Goxy
Čuven
- Učlanjen(a)
- 06.03.2002
- Poruke
- 3,960
- Poena
- 710
Konacno sam posle duzeg razmisljanja odlucio da i ja, probam kako to izgleda povezati vedio kartu i TV, sto ranije nisam radio iako sam mogucnosti imao. Uzeo sam 10m kabla sa cinc video ulazom, povezao sa onim sto sam dobio od Gigabyte i pusto film. SVe radi prilicno OK, ali jedino sto ne znam do cega su neke linije, koje doduse nisu upadljive, ali se ipak vide kako prolaze slikom (kao kod neadekvatnog refresh ratea na monitoru), a i titl jr malo mutniji nego sto je na monitoru (valjda je to i razumljivo). Da li neko ima neki savet kako ovo da otklonim tj. ove linije, ili mozda zna u cemu bi mogao biti problem?