Šta je novo?

Periferni uređaji Punjive baterije i punjac za baterije

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

nenad89

Cenjen
Učlanjen(a)
19.09.2012
Poruke
64
Poena
160
Kupio bih 4 komada nekih punjivih baterija za xbox dzojstik.

I zeleo bih jedan punjac. Sto pre moze da napuni, ali najvaznije mi je da ima neki "senzor" kojim javlja da su baterije napunjene.

Da li mozete da mi date neke savete ?
 
Svi to isto radimo. :)

Za baterije i one Lidlove nisu loše (vrede koliko koštaju), ali punjač taj Ikea ili onaj default-ni Eneloop i za neku nižu cenu nema bolje.
 
+1 za ikeu AA i AAA baterije
Recite mi jel ko uzimao odatle C2032?
Koristim one iz Lidla, al ne izguraju ni 6 meseci. A one prve fabricke izgurale preko 1 god.
Koristim 10ak kom godisnje za smart uredjaje.
Ili uzeti sa alija sony, panasonic i sl...?
 

Ja sam ovaj punjac iz Ikee uzeo, malo je skuplji od ovog vec pomenutog, ali moze stati vise baterija i ima poklopac da ne upada prasina unutra.
 

Ja sam ovaj punjac iz Ikee uzeo, malo je skuplji od ovog vec pomenutog, ali moze stati vise baterija i ima poklopac da ne upada prasina unutra.
On ima bugove za neke baterije da ne detektuje kako treba pa ti izbacuje crveno a stenkol takve puni npr bez problema.
 
Ja imam godinama eneloop pro 2400mah i panasonic punjac pa bih preporucio ovaj kombo. Radi bez greske, mada ne koristim xbox kontroler.
 
Verovatno jeste ali je i najkvalitetnija opcija sa mnogo vecim kapacitetom baterija.
Nije ni neki veliki iznos obzirom da ostaje kvalitetan punjac i dugotrajne baterije koje mogu sigurno jos negde da se iskoriste.
 
Isti je kapacitet baterija. Ostalo stoji, dobra je preporuka i treba uzeti u obzir ko god da traži.
Mada za namenu iz prvog posta, mislim da može lagano da uštedi i uzme stenkol pod uslovom da mu se čeka lager (~2 nedelje piše na sajtu).
 
Ja sam uzeo liitokala lii-202 i odlican je kinez za ~1500 din. Puni sve baterije pa i 18650, a to mi je odlicno jer ih koristim za kampovanje. Uzeo sam i dva pakovanja eneloop baterija (aa i aaa), ali ih nisam jos koristio jer cekam da ove stare crknu. :)
 
u lidlu ima za 400din bas sad je akcija
 
Nazad
Vrh Dno