Šta je novo?

[PS4, PS5] Gran Turismo 7

Kako vam inače ide to od ruke sa pravljenjem dobrih skinova? Ima neki zgodan tutorijal?
 
Hej ljudi, imamo grupu na Fejsu i Diskordu "Gran Turismo Srbija" gde se dogovaramo i organizujemo prijateljske trke na GT7.
Konkretno utorkom imamo Fun Lobby koji strimujemo i prenosimo na Jutjubu, a možete ga pogledati ovde: Link do strima

Link do naše Fejsbuk stranice je: https://www.facebook.com/groups/3009916179278017
Link do Diskord grupe: https://discord.gg/H9z78xMM

Nadam se da ne kršim pravila ovim postom. Cilj grupe nam nije zarada, već okupljanje vozača iz Srbije i regiona, druženje i trkanje. Svi su dobrodošli!

Cover_Facebook.png

Vidimo se na stazi!
 
Pitanje za vas koji imate volane i koristite standove. Vidim po oglasima wheel stand pro i kineza Spawn Lumi. Jel koristi neko i kakvi su utisci?
 
Ma nista od standa. To je onako provozati za nuždu. Treba ti jaka podloga za bilo kakav normalan FF. Ja imam stol, na kojem su dva monitora, zvučnici sa wooferom, UPS od 11 kila itd.. treba mi nesto stabilnije za T300RS. Taj stand bi slomio za jedan dan. Smajivanje FF nije to to. Nema poente, mozes onda genericki volan uzeti za 50€.
 
Ja imam taj spawn lumi, drugacije se zvalo kad sam kupio pre godinu dana ali identicno izgleda. Po meni skroz okej za casual voznju, takodje T300RS imam i sasvim je dovoljno tesko i stabilno za njega.
 
Ja koristim za T300RS GT -Volt Gaming postolje što je u tom cenovnom rangu. Nakon prelaska cele igre GT7, zaključak da je najbolje imati spojeno sedište sa volanom da se ništa ne pomera (obično napred) tokom žara igre.
postolje.jpg
 
Pa to je taj spawn lumi samo ga krsti ko kako hoće, imaju kinezi i bolje modele ali niko ne uvozi. Ne igra mi sto igru posto je dnevna soba lokacija.
 
Da, da to je taj jedan isti model, samo ga naziva kako ko hoće.
Slažem se da je idealna varijanta sedište spojeno ali je retko kad to moguće. Ovo sasvim dobro završava posao, lako se spakuje i pomeri tako da je veoma funkcionalno
 
Sinoc sam provozao GT7 u VR, stvarno je nestvarno , totalno druga igra 🏎️
 
Na Dragon Trailu onaj pad pred pretposlednju krivinu želudac mi skoči u grlo kao da sam stvarno u kolima, moram jos da se naviknem muka mi bude.
 
Kako vam se čini Sophy? Ja sam oduševljen iskreno. Prvi put da u GT imam zanimljive trke protiv AI. U onim trkama gde imam bolji auto je dobijam nekako, ali u onim 1vs1 me razbija.
Jedva čekam da implementiraju ovo u celoj igri.
 
Odigrao sam ja jednu s Sophy i veoma je zanimljivo :) :);):(:confused::)
 
Aha Sophy je prezanimljiva, bas jedva cekam da bude u citavoj igrici. Ovako je AI totalno mrtav, a sophy ima sto bi rekli ameri "personaliti" :D
 
Nabudzen AI, da ti napravi slicno iskustvo kao online samo bez da te izbacuje sa trake neko stalno 😅
 
Ja koristim za T300RS GT -Volt Gaming postolje što je u tom cenovnom rangu. Nakon prelaska cele igre GT7, zaključak da je najbolje imati spojeno sedište sa volanom da se ništa ne pomera (obično napred) tokom žara igre.
Pogledajte prilog 376217
Tako je, najbolje je komplet, sediste, volan, simrig.
Ja imam Playseat Evolution i Thrustmaster T300 i uz to Ferrari wheel za F1, i pravo je uzivanje. U planu je novo sediste komplet, verovatno Next Level Racing F-GT ili Playseat Trophy ili Playseat Formula, ali otom potom...
 
Kako vam se čini Sophy? Ja sam oduševljen iskreno. Prvi put da u GT imam zanimljive trke protiv AI. U onim trkama gde imam bolji auto je dobijam nekako, ali u onim 1vs1 me razbija.
Jedva čekam da implementiraju ovo u celoj igri.
Jel uspeo neko da je dobije :D. Na prvoj krivini mi izmakne i non stop povecava prednost.
 
1vs1 jedino moguce da na startu da se ostvari prednost i onda borba da blokiras do kraja
(gledao na yt naravno :) )
 
1vs1 jedino moguce da na startu da se ostvari prednost i onda borba da blokiras do kraja
(gledao na yt naravno :) )
Nisam gledao po netu ali iz iskustva da bitan je dobar start i odma usecanje da ona uspori i nakon toga blokiranje koliko je moguce jer je nenormalno brza kroz krivine a zna i lepo da pogura da bi stekla prednost.
 
Koji je najbrzi nnacin da dodjem do formule? Nije bitno koja je samo da je formula. Kolega ima F1 ali zaboravio kako je uzeo. Ne znam je li knjigu neku izlevelovao ili licence.

I kako da se vozi protiv Sofia AI?
 
Za formulu je neki od extra book-ova potreban, to je ona sekcija gde skupiš 3 automobila pa dobiješ nagradu.

Za Sofi AI imaš poseban deo, gore desno. Ali ne znam jel aktuelno još uvek
 
Ok hvala, ima li nacina da skontam koji je book number? Jer ima hint za jedno auto ali ne za sva tri kada gledam koja je nagrada.
 
Sorry na duplom postu, nisam znao koji je bren.d Vidim tek da je pod Super formula. Imao sam otkljucano. Kupio. Thy anyway.
 
Kakvo je iskustvo na PS4 Pro, bez volana. Ima li smisla uzimati?
 
Nazad
Vrh Dno