Šta je novo?

[PS4, PS5] Gran Turismo 7

32k. Znam da su "kaisari bolji i imaju bolji osecaj". Taj trustmaster je 20k skuplji, a to mi je bas mnogo za volan, polovnih nema uopste.
Imao sam g25 dobro sam upoznat sa FF.
Ako si imao G25 onda odlicno znas sta mozes da ocekujes. Preporuka da proveris cene na kp, pa odluci sta hoces da uzimas. Svakako su obe varijante dobre i radice ti na soniju bez problema.
 
Pre par godina smo imali neku ligu na jednom Balkan forumu ,2,3 sezone i bilo je odlično .Igrao sam više igara online lige ,pes ,nba...ali ništa me nije držalo kao ovo na GT sport.Imalo nas je između 7 i 15 ,zavisi kako kad i kako koja trka ,iz slo,hrv,Srb,mak..Navučes se i posle vežbaš staze .Znao sam nekoliko staza bukvalno napamet ,gde kocit ,gde može brže ,sve :) .Bilo bi dobro kad bi neko organizovao neku ligu kad izadje nova ..
 
Zna li neko da li će GT7 biti region locked? Hteo bih da uzmem preko US store-a jer je 70$ preorder, a kod nas je, ako sam dobro zapamtio, 9000 RSD. Da li ću moći da igram sa ljudima iz Evrope ili sam ograničen na US ako kupim preko US naloga?
 
Toga se nisam ni setio. Imam dva naloga (UK i US), tako da ću kupiti preko US store-a i igraću na UK nalogu. Hvala na savetu!
 
^ Nece to bas tako da ide, znam zbog PES-a. Skidao sam uvek UK verziju da bi igrao na maticnom nalogu koji je US, dakle sami "kod" igre je vezan za region odakle je skinuta i uvek ce se kaciti na te servere cak i ako stavis neki drugi nalog/region. Znaci tebi treba UK verzija da bi bio siguran pa da igras na US ili tu gde si kupio zbog eventualnih preorder bonusa itd. koje gubis prelaskom na drugi nalog.
 
to je kod pesa problem zaista ali mislim da je to jedina igra koja pravi takav problem
 
Hmm… ja kada sam igrao ovaj novi F2P PES tj eFootball na US nalogu… od nekih 10ak mečeva pa barem pola je bilo protiv naših ljudi, sumnjam da su me tako sa njima spojili preko US servera.
 
pa kad igraš novi Pes 😝, novi pes je demo i verovatno zbog toga ne vezuje ali svi pre su tako vezivali za nalog. Mozda su cak i trajno promenili, videcemo kada izadje cela igrica.
 
Pa možete igrati zajedno. To nije problem. Ali ako idete na bilo kakav matchmaking u ova dva naslova bacaće vas sa ljudima po regionu naloga, a ne po IP adresi.

Može biti da više nije tako za F2P PES kao za prethodne, ali ne znam ko igra to smeće :)
 
Yee
music rally
wtf ¿😳
 
Igrace se dosta, to je sigurno :D
Ubacili su dosta novog sadrzaja, u sustini prepakovali iz ranijih izdanja gt-a.
Graficki me nije odusevila, deluje da bi ps4 bez problema gurao.... Nocne trke, kisa, to dobro izgleda... Mada je gt6 cini mi se na ps3 imao nocne trke, to je seckalo sacuvaj boze...
Mali je pomak grafike u odnosu na sport, a tu sam ocekivao dosta...
 
Pa kada se bave oblacima i kako ce raspored planeta uticati na startne pozicije....
Retrogradni Merkur je poseban DLC
 
kako su krenuli sa formiranjem oblaka mislio sam da će do kraja clip-a pricati kako su su i čitav motor napravili i sagorevanje simulirali
 
Igrace se dosta, to je sigurno :D
Ubacili su dosta novog sadrzaja, u sustini prepakovali iz ranijih izdanja gt-a.
Graficki me nije odusevila, deluje da bi ps4 bez problema gurao.... Nocne trke, kisa, to dobro izgleda... Mada je gt6 cini mi se na ps3 imao nocne trke, to je seckalo sacuvaj boze...
Mali je pomak grafike u odnosu na sport, a tu sam ocekivao dosta...
Pa i guraće PS4 ovo izlazi i na PS4 zato je i mali pomak u grafici
 
Nazad
Vrh Dno