Šta je novo?

Ps3 update error

bomanik37

Poznat
Učlanjen(a)
13.01.2022
Poruke
54
Poena
30
Pozz imam problema sa instalacijom HFW 4.88.1preko flesa na PS3 FaT CECHC04, kada dodje do 99% izbaci mi error 8002F14EIMG_20220807_232216.jpg
 
Nije zakacen ili je mrtav bluray citac. Moras naci citac sa druge CECHC konzole i zakaciti ga da bi prosao apdejt. Potom moras uraditi Jailbreak i instalirati noBD CFW. Ako hoces da koristis citac moraces da uradis uparivanje citaca sa maticnom plocom. (Remmary)
 
Nije zakacen ili je mrtav bluray citac. Moras naci citac sa druge CECHC konzole i zakaciti ga da bi prosao apdejt. Potom moras uraditi Jailbreak i instalirati noBD CFW. Ako hoces da koristis citac moraces da uradis uparivanje citaca sa maticnom plocom. (Remmary)
Daa kad sam sklapao, otkacila ili mi de slomila oma plastika sto drzi flet na maticnu, video sam po yt da su obmotavali karton, papir itd da bi im usao i prosao update, jel imas neki fix kako to da uradim, citao sam da neki stave 4 sloja papira i dobiju debljinu i bude na mestu
 
Uguras samo tu slomljenu plastiku i preko nje sto jacu traku da je drzi. Sa papirima i kartonima nisam nikada pokusavao.
 
Nazad
Vrh Dno