Šta je novo?

promena cd-key-a na Xp

  • Začetnik teme Začetnik teme Sasa
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Sasa

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
20.07.2000
Poruke
5,269
Poena
780
naravno, poenta je instalirati SP1.

Dajte link ili ukratko objsnite kako promeniti cd-key i koji drugi da ukucam.

Pozdrav!
 
Moderator, aaa ??? 😀 :whip cccc,gde ide ovaj svet....🙂
http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?s=&threadid=13332

Da ne trazis mnogo po tweaktown-u koji je u thread-u spomenut, guide je ovde tacno:
http://www.tweaktown.com/document.php?dType=guide&dId=350

Svi moguci linkovi ka svim key changer-ima su u tom guide-u, mada sam jedan i ja attach-nuo a imas ih i kod delimira, koliko pise u thread-u...

EDIT: a evo VIA me i pretekao dok sam ja bio u search-u - e pa sad ga ima na ...jos vise mesta 🙂 , od viska glava ne boli !
 
Moderator za hardware 😉
Zezam se, ma to je za nekog klinca, prijatelja, ja ne gajim te fancy look operativne sisteme.
Pa kad nisam pazio dok je bilo aktuelno, moram sad ovak oda pitam (i brkuam se 🙂)

Pozdrav
 
Imas da skines kod mene i serial changer (koji tebi treba) i kez generator (da se zamlacujes sa generisanjem kljuceva...). Najbolji je onaj serial changer jer u sebi sadrzi i validne kljuceve koje samo prepises i kraj posla...Sve je "point and click procedura"...Naravno najbolje je odmah instalirati sistem sa nekim kljucem koji nije na crnoj listi, aqli pretpostavljam da je sistem vec instaliran...
 
HITNO!!!

delimir je napisao(la):
Imas da skines kod mene i serial changer (koji tebi treba) i kez generator (da se zamlacujes sa generisanjem kljuceva...). Najbolji je onaj serial changer jer u sebi sadrzi i validne kljuceve koje samo prepises i kraj posla...Sve je "point and click procedura"...Naravno najbolje je odmah instalirati sistem sa nekim kljucem koji nije na crnoj listi, aqli pretpostavljam da je sistem vec instaliran...

a kako da znam da li je serial na crnoj listi? Hajde, dajte neki koji SIGURNO nije, jer sutra formatiram hard disk, i reinstaliram WinXP!!!
 
Re: HITNO!!!

ZoNi je napisao(la):
a kako da znam da li je serial na crnoj listi? Hajde, dajte neki koji SIGURNO nije, jer sutra formatiram hard disk, i reinstaliram WinXP!!!
Vrlo jednostavno, ako vec imas instaliran XP, krenes kao ponovo da instaliras, kad ti trazi broj ukucas ga, pa next ako instalacija nastavi onda je OK, pa samo prekines instalaciju. To zato sto se desava da neki brojevi mogu da budu prihvaceni pri promeni kljuca na vec instaliranom XP-u (sa xpkey-changer-om) a da NE budu prihvaceni pri novoj "cistoj" instalaciji.

Gore zakaceni program generise vrlo visoki procenat stvarno validnih kljuceva (ja sam recimo nasumice odabrao tri ot kojih se uspostavilo da dva rade...).
Postoji i jedan drugi generator (ne secam se sad tacno kako se zove) koji pola sata nesto radi da bi kao nasao odgovarajuci kljuc i proverava ga, na kraju izbaci jedan jedini - za koji se uspostavi da ne valja pri instalaciji. Dakle taj izbegavajte, bolji je ovaj gore postavljeni.
 
Nazad
Vrh Dno