Šta je novo?

Project V13 aka Fallout Online by Interplay

G!!!

Čuven
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
5,671
Poena
780
Moja oprema  
Laptop
HP Spectre x360
Mobilni telefon
s22u
Steam
mocnijogurt
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Usled tuzbe i kontratuzbe izmedju Bethesde i poluzivog Interplaya isplivale su shotke i koncepti iz mmo...

Bethesda je tuzila Interplay da ovaj narusava prodaju Fallouta 3 prodajom originalnih naslova Fallout 1, Fallout 2 i Fallout Tactics u obliku trilogije u retail varijanti i na OGG-u. Takodje su ih tuzili zbog toga sto nisu dovoljno ulozili u izradu MMO-a

IPLY je odgovorio kontratuzbom po kojima u ugovoru stoji da njima nije zabranjena prodaja starijih naslova, i takodje je prilozio dolenavedene screenshotove iz rane verzije igre i koncept artove

800px-Project_V13_screenshot1.jpg


800px-Project_V13_screenshot2.jpg


800px-Project_V13_screenshot3.jpg


394px-V13_Power_Armor.jpg


776px-V13_Shipyard.jpg


800px-V13_Underground_City.jpg

detalji na http://fallout.wikia.com/wiki/Project_V13
 
Poslednja izmena:
War... War never changes (between publishers).
 
Ovo kao da je "blago" cell-shaded. :)
 
Meni se cini kao da su docrtali sve sto nedostaje.
 
Vizuelno, teško. Za generaciju-dve iza po detaljima igre u izdanju - što i ne čudi, ipak je MMO u pitanju. Pritom, ono gore je neka ranija verzija igre...
 
Vizuelno, teško. Za generaciju-dve iza po detaljima igre u izdanju - što i ne čudi, ipak je MMO u pitanju. Pritom, ono gore je neka ranija verzija igre...

Kad sam rekao bolje, svakako da nisam mislio na broj poligona po objektu, ili overall kvalitet tekstura. Po meni, cak i ove 3 shotke iz ko zna kog builda, deluju neuporedivo pribliznije originalnim delovima, prvenstveno po koloritu i dizajnu, od Bethesdinog proslogodisnjeg otpada. :) Avaj, tu je i dalje trece lice, mada s obzirom da su svi MMO-ovi do sada imali takvo izvodjenje, necemo zameriti... :)
 
Bethesda je tuzila Interplay da ovaj narusava prodaju Fallouta 3 prodajom originalnih naslova Fallout 1, Fallout 2 i Fallout Tactics u obliku trilogije u retail varijanti i na OGG-u. Takodje su ih tuzili zbog toga sto nisu dovoljno ulozili u izradu MMO-a
Ne nego je Fallout 3 jednostavno krs.
 
tacno tako, ja samo navodim zvanicne infromacije :D

btw onako i josh malo mrachnije je trebao da izgleda mutant u fo3
 
Zanimljivo je da ovde Orkovi ne smetaju, jer ih nije pravila Bethesda...

Bethesdini Orkovi - STOP! No Pasaran!

Ostali Orkovi - To those about to Ork, we salute you!
 
Its soooo.... brown! Bem ti i next gen i HDR i sve po spisku, hoću igre koje imaju neku drugu boju sem bran, a plus još imaju više od jedne boje na ekranu (jel zna neko, jel to nešto u vezi krš prastarih grafičkih u X360).

Da , Fallout u osnovi treba da ima sivkaste i žučckaste tonove... ali ljudi, SVE IGRE SU BRAON.

070119.jpg
 
Zanimljivo je da ovde Orkovi ne smetaju, jer ih nije pravila Bethesda...

Bethesdini Orkovi - STOP! No Pasaran!

Ostali Orkovi - To those about to Ork, we salute you!

pa ovo nije ork, i zapravo jedino sto podseca na originale u ove tri shotke je taj mutant, koji zamisli ne napada ljude, nije mindless creep... filipe nemas pojma o falloutu, stay out :D
 
Poslednja izmena:
Ja nisam znao da InterPlay i dalje postoji?
 
Hahaha...Masthead Studios. Pa to su oni ludi Bugari što već sto godina prave Earthrise Online koji nikako da dobije Closed Beta status. Impresivna tehnologija LOL. Pa kada oni završe taj Fallout MMO, UE3 endžin će biti sve samo ne impresivan. Baš su našli ovaj zombifikovani Interplay i ti bugarski Nemci Masthead Studios. Zajedno do mega FAILA :d
 
Vrh Dno