Gadjan
Čuven
- Učlanjen(a)
- 01.05.2006
- Poruke
- 2,423
- Poena
- 690
Koristio sam jednom ranije dobar program, ne znam kako/zašto sam ga obrisao a sad mi treba opet i ne mogu da izguglam taj ili sličan. Beše logo neki debeli čikica 🙂.
Zna li neko sličan program, znači da imam sliku tastature i kako koji taster stiskam, ako reaguje da ga obeleži kao ispravnog?
Zna li neko sličan program, znači da imam sliku tastature i kako koji taster stiskam, ako reaguje da ga obeleži kao ispravnog?