Šta je novo?

Prodavnica mobilnih - pokude i pohvale

Takvim prevarantima treba uvesti Stojadina kroz izlog.
Kupite od proverenih prodavaca sa KP, sto puta su sigurniji od tih lokalnih pilićara, verovatno i jeftiniji.
 
Pročitaj forum malo. Imaš 2-3 proverena čoveka na kp, a na kraju krajeva i ocene sve govore.
 
I na KP su valjali Redmi Note 10 pro za indijsko tržište koji ne podržava LTE band 20. I to neki prodavci koji imaju stotine pozitivnih ocena. Iz istih izvora nabavljaju telefone i oni i prodavnice u Balkanskoj. Ako kupac zna šta kupuje, onda neće biti problema jer će izbeći takve modele. Problem nastaje kad čovek ne zna o telefonima, a hoće da uštedi u odnosu na regularne prodavnice koje prodaju telefone na belo i prilično su skuplje.
 
Ne bih sada kada si ga prodao da te smorim, ali verujem da si lako i jeftino mogao da upises EU Rom I da bude isti.
Trenutno nema vremena za otkljucavanje i cekanje 7 dana ili koliko vec treba za F3, osoba kojoj je kupljen treba odmah ispravan telefon, a tek ne bi da popravlja stvar koja treba da bude nova i ispravna. Kupio na KP od Ivana EU kako treba da bude i zdravo.
 
Pa ispravan je telefon i bez Google servisa.
Aplikacije Mozes da instalirate i bez playstora.

Kineski telefoni su bar oduvek izvorno dolazili takvi pa smo im onda mi instalirali naknadno.

Ja ne vidim da novi Huawei bez Google ima nisku cenu
 
U narednom periodu firma bi kupovala nekoliko mobilnih telefona, preko računa. Koju firmu predlažete?
 
Zasto ne uzmete preko operatera sa kojim saradjujete sigurno vam mogu dati ponudu koja je bolja nego da kupite ovako preko neke druge firme?
 
Da li može preporuka za prodavce na KP za kupovinu Samsung i iPhone telefona i tableta
 
A da pogledaš ocene na tom sajtu?
 
Jel kupovao neko na rate u LogicShopu? Razmisljam da uzmem iphone za sebe pa bi najradije na rate isao a da ne idem u Gigatron, tehnomanije, itd
 
Čini mi se da se cena uvećava za 10% na onaj deo koji ide na rate.
 
Loše iskustvo sa BG Media. Nemaju nisšta na stanju, mora najava, pa se čeka dok naruče i ispostavlja se da nema ni da se naruči, a garancija nije 24 već 12 meseci za iphone.



Slagali su i za 20 god. iskustva, firma otvorena pre par meseci, verovatno se i zatvara posle nove godine.
 
Možda i imaju 20 godina iskustva, ali se otvarale i zatvarale firme kako je koja propadala. Nije retka ta pojava.
 
Niko ne daje racun od 24 meseca za telefone na crno
Svakako dobijete vise garancije nego na "casna pionirska" preko oglasa a cena ista.

Ako vam treba full garancija nemojte traziti telefone ispod tezge, ne moze jare i pare
 
Ima li neko iskustvo sa Top_Mobile sa KP, navodno prodaju telefone sa garancijom od A1?
 
Nazovi call centar A1 i budi 100% siguran.
 
Pa nisu oni zastupnici A1 pa da se zove A1 da se proveri, oni su otkupili tel od nekog ko je uzeo tel u A1 i zato je garancija A1 koja je validna prilikom servisiranja uredjaja.
Ako neko hoce da proveri garanciju kontaktira ovlasceni servis.
 
Da li Ivan sa foruma i dalje prodaje telefone?
 
Prodaje, ali nije član foruma koliko znam, bio je član starog foruma, od prelaska na novi forum nisam ga video ovde. Inače svaka preporuka za njega.
 
Znam za nekog Ivana iz Apatina sa KP sa baš mnogo pozitivnih ocena, ako je to neko merilo sigurne kupovine :)
 
Preporuke za Ivana iz Apatina sa KP, moja drugarica uzela 2 telefona do sada kod njega i rade najnormalnije.
 
Bolji je pokazatelj baš kada imaš neki problem, po mogućstvu neki koji nije očigledan. I onda videti reakciju prodavnice, da li se prave blesavi ili rade nešto povodom toga.
 
Nazad
Vrh Dno