Šta je novo?

Hardver Procesor, ploca i memorija

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente

filipos

Slavan
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
2,158
Poena
405
Sta najbolje uzeti za 200 do 220e?
Naravno potreban je procesor sa integrisanom grafikom. Kuciste, napajanje, HDD i nvme imam. Namena racunara, surfovanje, gledanje filmova/serija

ZAboravih da dodam i neki bezicni kombo mis i tastatura sa pristojnom cenom (do 4000)
 
Video sam na oglasima jednu baš dobru ploču b450 za oko 50€ , procesor 5600g za oko 90€ ili manje iz Kine i 1x 16 GB ili2 x 8 GB Rama novog (oko 4.000,00 nov) ili polovnog. Bilo koji na 3200 Mhz. Ostaje ti novca i za jedan NVME, kod nas polovan u garanciji ili nov 1 TB za 7.800,00 (ASX8200PNP-1TT-C) - nije baš šampion brzine ili iz Kine Crucial P3 Plus 1 TB za oko 50€ . Sačekaj samo prvo meni da stigne da ga istestiram da li je pravi :D
 
Sto ne uzmes neki polovan laptop za tu cifru, nakacis ga sa hdmi prikljuckom na monitor, Bluetooth airmouse uzmes i zavrsis posao. Ili neki mini pc ili cak i android box koji ce isto to sve raditi
 
Moze link u PM za plocu i ram?

ploča je ASRock Fatal1ty B450 Gaming K4 , a nov ram imaš u našoj poznatoj radnji na A

@Compadre91
Postoji mogucnost da ce se racunar koristiti za office ili adobe paket. A obzirom da imam skoro pola komponenti za 200e tesko da mogu da uzmem krsten mini PC.

biće za par dana ovde dobrih latopova sa doking stejšenima na oglasima. Možda je lakše da sačekaš
 
Nazad
Vrh Dno