Šta je novo?

Procena.

  • Začetnik teme Začetnik teme djsp
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

djsp

Čuven
Učlanjen(a)
07.04.2002
Poruke
1,016
Poena
650
Imam Abit NF-7 v2.0...procesor Barton 2500+(ne znam da li je otkljucan )i MSI 5900sp VIVO sa 128ram-a.....Koliko bi svaka komponenta kostala posebno ili u paketu? ....molim za procenu......hvala!I gde rade upgrade povoljno u bg ????
 
Poslednja izmena:
I da kazem prodao bih sve ovo u kompletu oko 10 januara...PONUDE na pm.
 
Ne bi ti bila losa ideja da proveris da li je otkljucan... prosto spustis mnozioca iz biosa i vidis da li se spustio ili nije... citavih minut posla...
 
Jel zna neko nekoga ko se bavi otkupom u bg-u .......hvala.
 
Sto? ...mislis da ce ti neko ko "otkupljuje komponente" dati vise? 🙂
Ploca + CPU oko 120e , grafika 80.
 
Ma daju mi mnoooogo manje....Ko otkupljuje po tako povoljnoj ceni ???
 
Poslednja izmena:
Shto si se navrzo na to otkupljivanje. Okachi oglas na benchu, valjda si cuo za male oglase. Probaj malo da klokujesh mashinu, mozda izvuchesh koji evro vishe ako ti je klokabilno, ali sa druge strane, mozesh i neshto da za*ebesh ako nisi dovoljno "struchan" tako daaa.....sam proceni.
Procesor ti vredi 60e (sa kulerom naravno), plocha 45e, u kompletu 100e. Graficka 90e
Sve zajedno bi bilo 180e.
Pozdrav!
 
Moze i za 170eura sve..... samo oko 10 januara mogu da prodam sve ...evo ko hoce slobodno neka me kontaktira na pm.
 
slobodno kontaktirajte ponude na pm.
 
Nazad
Vrh Dno