gilera180ks
Slavan
- Učlanjen(a)
- 22.09.2005
- Poruke
- 14
- Poena
- 304
Imam dva modula 2x 256 hyperx memorije,2x200mhz (400mhz data rate) pa me interesuje koliko to sad vredi?
Hvala unapred... :wave:
Hvala unapred... :wave:
gilera180ks je napisao(la):Pise sledece:KHX3700K2/512
Nema potrebe da budes sarkastican , moja namera je bila da razjasnim tvoju dilemu sa kolicinom memorije a imao si od 2 usera vec procenu na oko 30e/modulu sto je realno plafon obzirom na cinjenicu da potencijalni overclocker (kome su i namenjene ) 2x256 Mb nece ni uzeti u razmatranje , a "klasican" user ce da kupi nove za te pare , OK ? :eyebrows:gilera180ks je napisao(la):Sve je to jako lepo i profesionalno sto si ti napisao, ali nisi napisao tvoje cenjeno misljenje o ceni zbog koje je i postavljena ova tema?
MichaelZ je napisao(la):...a imao si od 2 usera vec procenu na oko 30e/modulu sto je realno plafon obzirom na cinjenicu da potencijalni overclocker (kome su i namenjene ) 2x256 Mb nece ni uzeti u razmatranje , a "klasican" user ce da kupi nove za te pare , OK ? :eyebrows:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari