Šta je novo?

Procena grafichke

DjoleNS

Slavan
Učlanjen(a)
28.12.2005
Poruke
677
Poena
320
Molim za procenu
Leadtek 6600GT Extreme pcx, garancija curi od 05.dec.2005. Full pack.
 
S obzirom da nova moze da se pazari za oko 175e, rekao bih da je 160e realno...
 
Ako se obicne (polovne) 6600 GT PCI-ex prodaju 135-140 evra
onda ova tvoja exxtreme treba da moze 150 evra maximum 155 evra.
Ako ne mislis da je prodajes eonima onda nemoj ovde na forumu.
Svi se zale da im je prodaja ocajna.
 
Nisam ni mislio na forumu, nemam priority da stavim oglas, ali me zanima shta ljudi misle poshto ne mogu da nadjem gde imaju bash takve nove i koliko koshtaju. A i ovde ljudi uvek znaju za najnize cene a ja bih se orjentisao u odnosu na takve cene, jer sve ostalo je smeshno... Evo danas mi kaze drug, na spensu kod nas 6600 AGP 150eu (da mu verujemo na rech)... mislim.... koji mentol ce to da kupi... 🙂

@format c, ali ona je ipak "malo" vishe nova nego polovna... Josh 22 meseca garancije, malo li je...
 
Nemoj da mislis da pokusavam da ti spustim cenu.Svejedno mi je da li ces da je prodas
170 evra ili 130 evra.Trziste diktira cenu i niko ne moze mimo njega.Kad je ponuda velika-trenutno slucaj-cene padaju,a kad je potraznja velika cene rastu,nista tu nije novo.Uostalom uvek mozes da das oglas sa vecom cenom i da vidis reakcije potencijalnih kupaca : ignorisanje,cenkanje,raspitivanje,zamene za drugi HW,itd.

@grozni
Da li mislis na gornju ili donju granicu ?
 
Nazad
Vrh Dno