Nisam ni mislio na forumu, nemam priority da stavim oglas, ali me zanima shta ljudi misle poshto ne mogu da nadjem gde imaju bash takve nove i koliko koshtaju. A i ovde ljudi uvek znaju za najnize cene a ja bih se orjentisao u odnosu na takve cene, jer sve ostalo je smeshno... Evo danas mi kaze drug, na spensu kod nas 6600 AGP 150eu (da mu verujemo na rech)... mislim.... koji mentol ce to da kupi... 🙂
@format c, ali ona je ipak "malo" vishe nova nego polovna... Josh 22 meseca garancije, malo li je...