- Učlanjen(a)
- 25.07.2002
- Poruke
- 9,907
- Poena
- 1,105
Moja oprema
- CPU & Cooler
- Xeon 5670 (6c/12t) @ 4.3Ghz
- Matična ploča
- ASUS P6T Deluxe v2
- RAM
- 48Gb HyperX DDR3 @ 1666Mhz
- GPU
- Gigabyte 1060 6Gb
- Storage
- Kodak 512Gb + 16Tb RAID
- Zvuk
- Creative Audigy2 ZS
- PSU
- Zalman ZM600-HP (Heat-Pipe :) )
- Kućište
- Alexander Weiss (glass front + glass side)
- Monitor
- AOC 32" IPS
- Miš & tastatura
- G602 & Drevo 87 key (Red Switch)
- Ostale periferije
- MX Master 2 & K380
- Mobilni telefon
- Moto G9 Plus
- Pristup internetu
- Kablovski internet
Gica_Dragan je napisao(la):e stvarno molim administratore da zakljucaju ovu temu dosta je rasprave a ti SuperStarr ja sam trazio procenu i ko je rekao da je prodajem? Nisam trazio da mi ti objasnjavas da ti ona netreba zato sto ti imas TV pored kompjutera i tako to...
U svakom slucaju Hvala na procenama video sam dovoljno.
Mene uopšte ne moraš da uzimaš u obzir, preskači moje postove, nemoj da ih čitaš kada ti toliko smeta. 😉 I ti i bilo ko.
:wave: