Šta je novo?

Procena a64 konfe

  • Začetnik teme Začetnik teme rev
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

rev

Čuven
Učlanjen(a)
03.01.2003
Poruke
200
Poena
620
iako sam se ponovio pre par dana sa a64 imam mogutjnost da po super povoljnoj ceni predjem na s939 stoga me zanima koliko bih realno mogao da ochekujem kesha za ovu konfiguraciju:

a64 3000+ Newcastle Box
MSI K8N NEO-fsr
2x 256mb A-Data pc3200
Sapphire Radeon 9600xt
Creative Audigy
Seagate Baracuda 7 80gb/7200rpm/8mb ili Maxtor DMax 9+ 120gb/7200rpm/8mb
DTK kucishte sa dva 80mm fana napred i nazad i Chieftec 360w Dual Fan napajanjem
TDK CyClone 48x24x48x rezach
Floppy

unapred zahvalan 😀
 
Poslednja izmena:
Neverujem da mozes da prodas po ceni koja se tebi svidja, jednostavno ko ima vise para uvek se opredeljuje za novo, jedino ako je budzet oko 200-300E moze nesto polovno, kao sto i sam vidis tvoja konfiguracija prevazilazi te okvire... Netreba da zuris tvoj komp je sasvim dobar, ako se igras bolja graficka i vise rama resavaju problem u suprotnom nista bolje ti netreba. A to sto mozes povoljno novo da nabavis neka te nebrine kako vreme prolazi moze da bude samo jos jeftinije nikako skuplje, naravno tada ce da te zanima s1560 i nF7 i ponovo se vracas u zacarani krug. Elem kada bih ja prodavao ja bih lepo pogledao kostaju nove komponente koje imas i oduzeo 15%
 
Nazad
Vrh Dno