- Učlanjen(a)
- 31.01.2002
- Poruke
- 1,184
- Poena
- 660
Moja oprema
- Ostale periferije
- Mac Mini M4
- Steam
- petar.tomic
- Pristup internetu
- Optički internet
Pri instalaciji drajvera samo izbaci prozor u kome pise Zero Display Service Error. Nema veze koje drajvere instaliram (Catalyst 3.2 ili 3.9). Tako da kad pokusam da pokrenem HydraVision dobijem poruku da nisu ucitani ATI-jevi drajveri ??😕
Sta to moze biti ?? :boom:
Sta to moze biti ?? :boom: