zagorujcenko
Čuven
- Učlanjen(a)
- 02.11.2003
- Poruke
- 1
- Poena
- 601
Imam sledecu konfiguraciju: Celeron 1.7
MSI 648 Max
512 DDR
Asus 9560 TD
Samsung 755dfx
napajanje na kucistu je 300w
Problem je sledeci: kada se dize sistem,jos u dosovom delu (cim upalim racunar), povremeno
se pojavljuju horizontalne sarene linije.Problem resavam,za sada,tako sto isklucim racunar
na desetak sekundi,a zatim ponovo upalim. Da li neko zna o cemu je rec?
p.s. pre dve nedelje mi je crkla graficka karta(MSI 4800SE) koju sam na svu srecu uspeo da
reklamiram. :cuss:
MSI 648 Max
512 DDR
Asus 9560 TD
Samsung 755dfx
napajanje na kucistu je 300w
Problem je sledeci: kada se dize sistem,jos u dosovom delu (cim upalim racunar), povremeno
se pojavljuju horizontalne sarene linije.Problem resavam,za sada,tako sto isklucim racunar
na desetak sekundi,a zatim ponovo upalim. Da li neko zna o cemu je rec?
p.s. pre dve nedelje mi je crkla graficka karta(MSI 4800SE) koju sam na svu srecu uspeo da
reklamiram. :cuss: