Šta je novo?

problem sa zvukom na tv kartici

nenad 970

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2013
Poruke
2,221
Poena
255
Izvinjavam se ako sam promasio forum,treba mi pomoc oko zvuka na tv kartici.Pazite ovako,na xp-u radi a na win 7 ultimate nema zvuka,u pitanju je ITEM tv kartica,sve isto povezano al ovde nece da radi,molim za pomoc ko zna
 
Mnogo bre malo podataka za tako nešto, koja kartica koja ploča, kako je povezano, jel imaš dobre drajvere za karticu i zvučnu ???
 
Mnogo bre malo podataka za tako nešto, koja kartica koja ploča, kako je povezano, jel imaš dobre drajvere za karticu i zvučnu ???

Kartica TV EXpert,
maticna P5Q-E
instalirao msam original Cd i nece,ver 1,50,onda sam skinuo ver.2,0 kao to je za win 7,slika ima ton nikako,stavio sve kako treba jedino ako ova ne podrzava vin 7,drugo neznam sta bi moglo da bude
graficka je 6870,mada to nema veze koliko mi je poznato,radi bez problema na XP ali na 7-cu nece,
 
Pa da nema veza sa GPU, probaj zvuk directno sa spoljnjeg izlaza, ako neće ni tu onda su drajveri u pitanju.
 
Pa da nema veza sa GPU, probaj zvuk directno sa spoljnjeg izlaza, ako neće ni tu onda su drajveri u pitanju.
nece pa ga j...,povezao i bananicom na izlaz,stavljao i na mute i na all lin na sve moguce sto mi padalo na pamet,nece prokletinja i gotovo,nego da ne smaram stim vise vec preporuci neku koja nema ovih zaj...a,nebitna cena,neka koja moze sigurno na vin 7 i da se ne jurim ovim glupim podesavanjima,hvala unapred.
 
Ako ti sve radi na xp a na win 7 nece, moguce da je do line in podesavanja u audio options u windowsu...pod uslovom da si skinuo odgovarajucu verziju programa za tu tv karticu... ja imam winfast tv2000xp global na win 7 i prezadovoljan sam kako radi
 
Ako si zvučnike ili slušalice uključio direktno u karticu onda je verovatno do drajvera. Ako hoćeš neku drugu onda neka sa Philips SAA713x chipom će sigurno da radi i sa 7micom i 8micom.
 
Znam da su pojedine TV kartice radile mute ulaza prilikom instalacije drivera/soft-a automatski. Idi i otvori napredna podesavanja zvuka pa pogledaj i to. Inace najsumnjivije je driver.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno