Šta je novo?

Problem sa zvukom na racunaru

danijel07

Cenjen
Učlanjen(a)
14.11.2010
Poruke
331
Poena
169
imam problem sa zvukom,dakle konstantno mi koci zvuk dok slusam muziku.isprobao sam sve zive plejere i uvek isto.isto se desava i kad pustim neki klip,film... da li je mozda problem u drajveru ili treba nesto da se podesi?ovo mi se ranije nije desavalo... konfiguracija: pentium dual-core e5300 2.60ghz,2gb ram,a muzicka karta je integrisana ona realtec...i da koristim win7 64bit
 
Ako retko restartuješ komp, onda ja sam imao isti problem. Ja sam moj rešio sa killovanjem svchost procesa koji jede preko 150+MB memorije. Nije to mnogo kada imaš 4+GB memorije ali iz nekog razloga ga koči.
 
Ako retko restartuješ komp, onda ja sam imao isti problem. Ja sam moj rešio sa killovanjem svchost procesa koji jede preko 150+MB memorije. Nije to mnogo kada imaš 4+GB memorije ali iz nekog razloga ga koči.

Pa restartujem ga mozda jednom u 2,3 dana a retko ga gasim. samo mi kazi koji od svchost procesa treba da killujem?ovde kod mene ih ima 12 komada :/
 
Kao što sam rekao, on bi trebao da jede najviše memorije, a ako ne grešim on kontroliše sledeće servise: MpsSvc, DPS, BFE.

Poz i javi šta je bilo :)
 
Kada pocne zvuk da secka ili da slika kasni a ton ide ranije kada gledas film ili spot najcesce se desava zbog sistema malo pocinje da brljavi i treba uraditi drugi. :)
 
Nazad
Vrh Dno