Šta je novo?

Problem sa TV tunerom k-world

  • Začetnik teme Začetnik teme PaKi
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

PaKi

Čuven
Učlanjen(a)
01.04.2003
Poruke
28
Poena
604
Instalirao sam karticu, sve potrebne drajvere, softver.....prikacio sve kablove...
NEMA SLIKE,SAMO ZVUK
Inace kartica je povezana sa kablovskom, masina pod XP SP1...
Molim za pomoc
 
Nazad
Vrh Dno