Šta je novo?

Problem sa tv karticom

DexterThe

Slavan
Učlanjen(a)
28.03.2008
Poruke
81
Poena
309
Imam problem sa MSI TV@Anywhere plus tv karticom, nece da mi prikaze sliku. E, sad problem je u tome sto kada ukljucim softver za tv karticu izbaci mi poruku:
Warning: Cannot preview, maybe some program use same interface or something wrong...
To mi se do sada nije desavalo, tako da ne znam sta bi mogao biti problem.
Kada se program pokrene, slika je crna. Kada odem na reset svih kanala, program lepo nadje 45 kanala, s tim sto nista ne prikazuje na slici.
 
Ako si probavao sa novim, čistim operativnim sistemom, drugim softverom za gledanje TV-a onda nema šta, vrisnula je.
Imam i ja sličan problem sa Leadtek TV2000 XP Expert. U njegovom softveru dobijam crnu sliku, kanale i dalje pronalazi normalno, dok mi Dscaller daje zelenu sliku.
Probao sam još par programa, druge operativne sisteme ali mi nikad ne daje sliku, ton da ali sliku ne.
Probao sam i reset biosa na njoj (Leadtek to ima;)) i ništa ne pomaže.
 
Imam Mini PCMCIA TV kartica ITV541 a ovde mi stoji driver cx23885 i imam program TvExpert i slika mi je crno-bela i koliko puta zvuk stuca, secka. I krenem opet sa reinstalacijom i zvuk se popravi-stabilizuje, ali ekran tj. slika je i dalje crno-bela. Moze li pomoc? Hocu sliku u boji, i ne znam sto sad zeza.. Pre 3-4 godine sam ovu karticu koristila i ovaj program TvExpert i isto je bila kablovska. Ne znam sta je sad problem..
 
Imam Mini PCMCIA TV kartica ITV541 a ovde mi stoji driver cx23885 i imam program TvExpert i slika mi je crno-bela i koliko puta zvuk stuca, secka. I krenem opet sa reinstalacijom i zvuk se popravi-stabilizuje, ali ekran tj. slika je i dalje crno-bela. Moze li pomoc? Hocu sliku u boji, i ne znam sto sad zeza.. Pre 3-4 godine sam ovu karticu koristila i ovaj program TvExpert i isto je bila kablovska. Ne znam sta je sad problem..
Vidi dali je nameštena na PAL/b a ne na NTSC.
 
Ma kakvi. Nece pa nece. Ni boje ni zvuka... Ne znam sta mu je.. Audio mi stoji na Default i nema sanse da ga promenim. Video menjam ali nista, samo jos gore sa zvukom i slikom koja onda krene i da se gubi..
 
Nazad
Vrh Dno