Šta je novo?

Problem sa mts m:tel plus 10 roming paketom

pocoboi

Poznat
Učlanjen(a)
23.02.2022
Poruke
44
Poena
30
Dakle kao što nazov kaže uredno sam aktivirao ovaj paket i okej je radio nekih par sati, sada uopšte nemam interneta i ne mogu da zovem bilo koga samo da šaljem sms-ove. Zvao sam call centar mtsa oni su mi rekli da je sve aktivirano i u redu i rekli mi da promenim neke podesavanja u prostupnoj tacki. Nikakvog efekta nije dalo. Ima li neko ideju slucajno kako da resim ovaj problem a da mi ne propadne paket koji sam platio 1200 dinara. Stvarno sam razocaran mtsom
 
Možda glupo pitanje, da se slučajno telefon nije zakačio na drugu mrežu koja nije mtel?
 
Nije, i to sam proverio zakacen je na m:tel, iskljucivao i vadi stavljao karticu nazad opet nista hahah
 
Da se proba sa banalnim stvarima, proverio si da su ti dozvoljeni roaming podaci u telefonu?
Zatim u Moj mts aplikaciji da li je sve od roaminga dozvoljeno?

Screenshot_20220706-190343_Moj mts.jpg
 
Preko telefona su omoguceni roming podaci a preko moj mts aplikacije stoji podesavanje kao na tvojoj slici
 
Ja nemam više nekih instant ideja, možda će se javiti neko sa boljim predlozima.
Verovatno si i više puta probao i univerzalni metod za sve isključi/uključi.
 
naravno hahaha cak i vadjenje i stavljanje kartice unazad vise puta, hvala puno u svakom slucaju na izdvojenom vremenu
 
Javi kad rešiš šta je bio problem da ostane pribeleženo
 
naravno hahaha cak i vadjenje i stavljanje kartice unazad vise puta, hvala puno u svakom slucaju na izdvojenom vremenu
Probaj 3G. I proveri da ti telefon nema neki limit da je automatski isključio roaming data ili tako nešto da nije upalio. Ako si potrosio xy megabajta.
 
Није ми намера да ти стајем на муку, али у наше оператере оупште немам поверења што се роминга тиче. Због тога је увек боље купити припејд картицу неког од оператера замље у коју се путује.

Држим ти палчеве да све средиш чим пре и да лепо проведеш одмор.
 
Није ми намера да ти стајем на муку, али у наше оператере оупште немам поверења што се роминга тиче. Због тога је увек боље купити припејд картицу неког од оператера замље у коју се путује.

Држим ти палчеве да све средиш чим пре и да лепо проведеш одмор.
Da samo što je za BiH lokalna ponuda odoka do 10GB. Tako da mtel dodatak se u suštini se isplati više ako ti stvarno treba internet odnosno vise od 10 20 GB da potrošiš.
Inače glavi prvo paljenje mtel.
Ja sam lično morao da aktiviram net na 3G i to pola sata nije radilo. I onda kad je proradilo bez problema je isao na 4G. Malo skrnavo iskreno... Inače i A1 ništa bolje ne radi na BH Telekom-u... Isto mi nije baš instant roaming dodatak radio.
Ali ovo ga sad preterase.
 
Ne postoje reci kojima ne bih opisao mts u ovom trenutku, da nije telefon zakljucan nikada u zivotu ne bih bio u ovoj mrezi, nije im ovo prvi put da masno zabrljaju desavalo se i da skinu kredit sa racuna bez bilo kakvog razloga uzas jednom reci, korisnicka usluga uzasna, da ne reklamiram yettel je milion km iznad mts-a u pogledu korisnicke podrske pogotovo za prepaid korisnike
 
Nazad
Vrh Dno