Šta je novo?

Problem sa ''monitorom'' , to jest destkopom..

Ovo mi se pocela javljati od pre dva dana, traje 10 minuta,pa prodje,pa se pojavi na sekundu pa prodje i sve tako.. da ne zna neko do cega je? Pogledao sam kablove, i svi su lepo ubaceni.. /

http://img818.imageshack.us/i/problemc.jpg/

Koju graficku i koje napajanje imas?Mozda je zbog njihovog neadekvatnog rada, prisutan taj problem sa prikazm na monitoru? Ako graficka koristi dodatno napajanje-jel sve povezano kako treba?
 
Ati Radeon 4870 mi je graficka,napajanje ne znam,ali nikada pre nisam imao ovaj problem,a nisam nista dirao oko graficke i napajnja,evo kada otvorim neki drugi browser ili se smanji,ili bude jos vece ili nestane, isto prilikom refresha ili bilo koje akcije.. :/ Neko zna kako da resim ovaj uzasni problem?
Probao sam da nadjem problem na google-u, i nasao sam slicno..
http://www.crystalxp.net/forum/en/W...ort/problem-graphic-desktop-sujet_42015_1.htm
ali ovo je za vistu,ja koristim xp..
 
Poslednja izmena:
Pokusaj da osetno smanjis klok graficke (cak i ako inace trenutno radi na default podesavanjima). Ako ti to resi problem sa prikazom, graficka ti riknjava.
 
verovatno graficka riknjava, ili se u najmanju ruku pregreva opasno,
pozajmi od nekog drugu pa probaj, i usput ocisti svoju od prasine ako je prljava.
 
Ovde imas uputstvo kako se klokuje graficka. Pomeri klizace u levo umesto u desnu stranu, i oborices joj taktove za probu koja ti je potrebna da bi bio siguran u ispravnost karte.
 
Stanje se pogorsalo,jedva sam upalio kompjuter,kad sam konacno uspeo,desilo se cudom da nije bilo tih tackica,i jos nekih cuda.. skinuo sam program za klokovanje, i smanjio skoro do kraja..
tj. cpu clock na 500 . a memory clock na 700,stanje je isto ako ne i gore,sada ne mogu da upalim kompjuter,od pocetka se javljaju neke razne linije,i posle ucitavanja se samo restartuje.. Sta da radim?
 
Ako ti je graficka u garanciji, reklamiraj je. Ako nije, zao mi je, ali nema joj pomoci.
 
Tek tako mi odose 150 eura.. -,-
Do cega se pojavio ovaj problem? Videcu sutra da ponesem kod strucnijih lica,ako uspeju da nadju resenje bicu zadovoljan,ako ne razmisljam o promeni cele konfiguracije...
 
Sad sam poneo kompjuter, i rekli su mi da je to graficka, kaze ne moze da se napravi,ima neka fora da joj se poveca temperatura na 200c(slagacu da je ova cifra) pa jos nesto da se uradi,ali opet ce trajati 3-4 dana i opet jovo na novo ...
Kaze,da je do toga doslo zagrevanjem,malo mi kuciste,trebao sam da ga drzim otvorenim.. -,- R.I.P 4870...
 
Nazad
Vrh Dno