Šta je novo?

Problem sa monitorom samsung 940N?

Elizevin

Slavan
Učlanjen(a)
05.05.2008
Poruke
22
Poena
304
Imam samsung 940N, star tri-cetiri godine, uvek je perfektno radio. E pa, jutros kad sam se probudila, boje na njemu su postale BLAGO RUZICASTE!
Pomislila sam da je mozda u pitanju graficka karta, petljala sa drajverima (imam nvidia 9600 gt), rezultat je da sam deinstalirala stare drajvere, i ne mogu da instaliram nove (kaze, hardver nije kompatibilan ili neka slicna glupost). Tako da sam zaglavljena na sredinji, ne znam da li da ga nosim u srvis da mi poprave grafiku, ili da krenem da biram novi monitor.
Ima li neko ideju sta je u pitanju?

edit: zaboravila sam da napomenem, otkad sam skinula drajvere desava se da preko monitora preleti neka zelenkasta boja, a u jednom trenutku se vratilo u normalu (na citavih par sekundi). Vec mi se jednom kvarila grafika (ova je nova), i ovako nesto se nikad nije desavalo
 
Poslednja izmena:
Proveri da li je kabl sa obe strane (i na grafici i na monitoru) lepo privezan/zašrafljen. Takve anomalije se obično dešavaju kada kabl nije lepo povezan ;)
 
Pre nosenja u servis probaj kabl, kao ste rece villy verovatno je on u pitanju, i ja sam ranije imao problem sa kablom, s' tom razlikom sto se ja nisam setio da pitam na forumu vec sam lupao glavu nekoliko dana:)
 
Yup, to je poprilicno resilo citav problem. Suvise machjeg trljanja o panel s ventilatorom, I guess XD
Hvala puno :)
 
Nazad
Vrh Dno