Šta je novo?

Problem sa internetom na win11

Raf991

Poštovan
Učlanjen(a)
10.03.2016
Poruke
226
Poena
80
Imam problem. Na racunaru ne mogu da gledam online nista sto je HD, 1080, 2k, recimo na youtube ili bilo kojim drugim sajtovima, uvek dolazi do bufferinga, kao da je internet spor, a nije, brzina je 100/10, kada pustim na TV 4k video na youtube, stream ili obican video, perfektno radi, a na racunaru nece, takodje i na telefonu radi lepo preko wifi.
Do cega moze biti? Probavao sam razna resenja koja sam nasao na net, ali nije pomoglo.
Ryzen5 3600, RX 580, 16gb ram.
Hvala
 
Nisi napisao najbitnije, kako se kačiš na net, koju brzinu veze imaš, koju mrežnu karticu, ruter itd.
 
Kako je povezan, kablom ili wifi, koja je brzina te konekcije?
 
1652650083681.png
Probaj drugi kabl.
 
Ili probaj da uhvatis wifi na racunaru da vidis kako radi onda. Mozda je atvarno prob u konfiguraciji/softwaru
 
Evo ako znaci nesto. Probao sam drugi lankabl, sve je isto. Razmisljam da nije nesto zbog win11 Screenshot 2022-05-15 234104.png

@dzavi

Probacu to, ako je dobro sve onda, sta bi moglo biti?
 
Mozda imas limit u lan konekciji. Probaj drugi port na ruteru
 
Sad cu probati, mada speedtest pokazuje dobru brzinu.
 
Ovako, problem je jos prisutan, i kad stavim WIFI adapter, isto je.
Uradio sam jednu stvar i sve je funkcionisalo savrseno, preko USB kabla sam povezao racunar sa telefonom i pustio 4G mrezu, sve je radilo savrseno, cim vratim sve u normalu povezem ruter, eto problema. Ponavljam da speed test pokazuje uvek da je brzina u redu, a problem postoji. Iz supernove nece da reaguju, njima pokazuje da nema smetnje. Sta mogu uraditi?
 
Pozajmi od nekog laptop, zakaci ga na lan port i probaj kako radi. Ako sve bude radilo onda je problem negde sa tvojim racunarom.Ako i na njemu bude isto problem onda ces morati sa njima da se juris. Bitno je da otkrijes gde je problem da bi znao u kom smeru da ides sa resenjem.
 
Resio je sa clear DNS, video sam na drugom forumu.
ipconfig /flushdns
Kaze da sada sve fercera kao ludo i 5x brze :)
 
Nazad
Vrh Dno