Šta je novo?

Problem sa A1 kucnim netom i mobilnim telefonima!

pandemic

Poznat
Učlanjen(a)
13.09.2019
Poruke
10
Poena
44
Pozdrav svima!
Od pre neki dan imam sledeci problem. Korisnik sam A1 kucnog neta vise godina, imam ZTE ruter i vec 4 dana imam problem na mobilnim telefonima kada sam nakacen na ovaj wifi. Desava se sledece: prakticno nista iz google play storea ne mogu da instaliram, krene i zakuca se do pola ili dodje do 99% i stane. Kada telefone nakacim na neku drugu wifi mrezu sve radi OK. Problem imam na moja 2 telefona,Mi Play i Motorolu G9. Vadio sam karticu iz rutera i ubacivao u mob i problem je isti. Resetovao sam ruter vise puta i nista. Zvao sam par puta tehnicku podrsku i dobajm odgovor da je do mreze i signala sve kako treba i da treba samo da resetujem ruter...
Evo i slicica:
Capture.JPG

viber_image_2023-02-05_12-01-49-385.jpg
viber_image_2023-02-05_12-01-49-217.jpg

Da li imate neki predlog sta da radim i kako da resim problem?
Unapred hvala!
 
Otvori Google play store - Settings - Network Preferences - app download preference - over any network
 
Ја сам имао тај проблем од јуче само,данас већ ради.А1 преко телефона,тј. мобилног интернета.Малоприје пробао.
 
Probao i tako mi je bilo u podesavanjima "over any network".
A kada se konektujem na neki drugi rutet onda radi.
Uzgred, primetio sam da i youtube jako lose radi.
 
I ja imam problem sa youtube aplikacijom,pusti video pa sledeći neće,pa zakuca na reklamama.
 
Probaj resetovati ruter na fabricko sa iglicom.Bilo je i kod mene na ponesi net brljoka.I ako koristim drugi ruter a imam i takav mifi sto su davali ali od vikend neta jer sam moj od ponesi net poklonio.Samo sebi ostavio karticu.
 
Probaj resetovati ruter na fabricko sa iglicom.Bilo je i kod mene na ponesi net brljoka.I ako koristim drugi ruter a imam i takav mifi sto su davali ali od vikend neta jer sam moj od ponesi net poklonio.Samo sebi ostavio karticu.
Rekoh u prvom postu da sam zvao vise puta A1 tehnicku podrsku i da su mi rekli da resetujem ruter sto sam i uradio, ali ne vredi nista.
 
Rekoh u prvom postu da sam zvao vise puta A1 tehnicku podrsku i da su mi rekli da resetujem ruter sto sam i uradio, ali ne vredi nista.
Svasta.Jer si ga na fabricko iglicom jer napuni se kes memorija.Najbolje kad bi nabavio b525 ili nesto jace jer ti zte hoce da zezaju.Eno imam nov u kutiji jer sam koristio b525 stoji za neku rezervu.
 
Sad sam zvao rodjaka koji ima isti ruter kao ja i koji zivi par km od mene i dobija SIGNAL SA ISTE BAZNE STANICE U GOLUPCU i ni kod njega ne moze da instalira nista iz Play Storea!
AKO OVO CITAJU GOSPODA IZ A1, neka posalju ekipu da provere baznu stanicu u Golupcu!
 
Nazad
Vrh Dno