Šta je novo?

Problem s instalacijom win 7

cropape

Slavan
Učlanjen(a)
10.05.2007
Poruke
110
Poena
320
Dobio sam stariji laptop „HP 6730b“ s instaliranim windows 7, i radio je super oko 6 mjeseci. I danas nikako da se podignu windowsi, pokušao sam Repair s DVD windows 7 ali ne pomaže. Zatim sam išao na novu instalaciju (s formatiranjem particije) i nakon nekog vremana se pojavi poruka:
Windows cannot install required files. The file may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are available, and restart the installation. Error code: 0x80070017

Preko googlea sam našao nekoliko tutoriala ali svi oni se odnose na windows 10
Šta da radim, pomozite
Kad upalim comp pojavi se onaj crni ekran i gore na vrhu poruka:
1720-SMART Hard Drive detects lmminent failure (Falling Attribute: 5) Please back up the contents of the hard drlwe and run HDD Self Test In
Press F1 key to continue
 
Dobio sam stariji laptop „HP 6730b“ s instaliranim windows 7, i radio je super oko 6 mjeseci. I danas nikako da se podignu windowsi, pokušao sam Repair s DVD windows 7 ali ne pomaže. Zatim sam išao na novu instalaciju (s formatiranjem particije) i nakon nekog vremana se pojavi poruka:
Windows cannot install required files. The file may be corrupt or missing. Make sure all files required for installation are available, and restart the installation. Error code: 0x80070017

Preko googlea sam našao nekoliko tutoriala ali svi oni se odnose na windows 10
Šta da radim, pomozite
Kad upalim comp pojavi se onaj crni ekran i gore na vrhu poruka:
1720-SMART Hard Drive detects lmminent failure (Falling Attribute: 5) Please back up the contents of the hard drlwe and run HDD Self Test In
Press F1 key to continue

Da zamenis Hard Disk. HP bi trebao da ima i sam test opciju pa proveri HDD i preko njega ali definitivno ti je problem sa Hard Diskom.
 
Nazad
Vrh Dno