dbaja
Čuven
- Učlanjen(a)
- 06.02.2001
- Poruke
- 657
- Poena
- 619
Posle overklokovanja graficke imam cudan "poremecaj" kartice. Radi se o tome da ona savrseno radi u svim modovima osim pri BOOT-u masine kada "frcaju" tackice bezveze po ekranu i "prljaju" tekstualni deo ekrana. Cim predje u graficki mod sve je ok.
Da li bi pomoglo flesovanje biosa na Radeonu 8500?
Ili je memorija ostecena? 😱
Da li bi pomoglo flesovanje biosa na Radeonu 8500?
Ili je memorija ostecena? 😱