Šta je novo?

Pristup mobilnom iz T. commandera

Civil

Slavan
Učlanjen(a)
18.08.2005
Poruke
2,028
Poena
380
Da li i kako mogu da pristupim mobilnom putem Total Commander-a? Ne mogu da podnesem Windows commander a zaista ne znam kako to da uradim iz TC-a.
 
A mobilni u pitanju je?
Pozdrav ,)
 
Ako imas symbian onda instaliras njegov cd, podesis vezu (BT, IR) i na kraju skines plugin sa totalcommander sajta, procitas uputstvo, instaliras i na kraju mozes da pristupas telefonu (kopiranje, brisanje i sl.).

Kod mene sa N3650 radi odlicno.
 
Problem je sto sa 6600 radi samo preko IR-a.
 
Ja sam se ogradio da na n3650 radi, mislim da pise u readme fajlu sa kojim radi i na koji nacin. E sad Civil da kaze koji mobilni ima i eto resenja.
 
@BigBoy izvini prevideo sam da si ti napisao isto sto i ja samo jos opsirnije! :)
 
za simens moze bez problema sa: WFX plugin for Siemens Obex System for TC
samo pokrenes i komander ga sam instalira evo slike kako izgleda
 
Poslednja izmena:
Ja sam skinuo odavno taj plug in za komander ali je uvek pravio neki problem i blokirao ceo komp prilikom konekcije ,doduse moram reci da je u pitanju bila motorola mozda je to u pitanju u svakom slucaju malo nepouzdan za moj ukus.
 
plugin je samo za siemens serije 55,60,65,75
nije cudno sto je pravio problem sa motorolom
 
Za Motorolu ima P2K plugin za Total Commander, MotoPK.
 
Poslednja izmena:
evo kacim plug in za Windows Pocket PC uredjaje, Active Sync mora obavezno biti instaliran ili nece da radi, uredjaj je vidljiv na onu ikonicu za mrezu sto je kao, pa pise WinCE devices
 

Prilozi

  • wincefs.zip
    24.2 KB · Pregleda: 40
Ma da skinuo sam taj bas za motorolu (krastavac ne znam sad koji bese obrisao sam ga i deinstalirao odavno) ali znam samo da je zezao ceo komp i nije radio kako treba.
to sam i ja ima dok sam imao V3x konstanto se kocio kad god otvois neki foder on zabrljavi, nasao sam mu bio neku foru ali se sad vise ne secam davno to bese
 
Meni radi, ali ga ne koristim posto pristupam telefonu kao flashu (tacnije, pristupam kartici).
 
Nazad
Vrh Dno