Ultimo
Čuven
- Učlanjen(a)
- 27.11.2003
- Poruke
- 1,848
- Poena
- 660
Pozdrav, planiramo da uradimo zastavu velicine 4m x 1m, imam sliku .psd koju sam hteo da iskorsitim za tu zastavu. Rekose mi da im treba .eps ili .tif file velicine 2m x 0.5m 100dpi a ovaj fajl koji ja imam je 1920px x 400px 72dpi. Na koji nacin ja ovu sliku moju sad da razvucem da bih dobio to sto su mi trazili?
Nadam se da nisam bio konfuzan.
Nadam se da nisam bio konfuzan.