Šta je novo?

Preporuka za wordpress kurs

Bojanboki

Cenjen
Učlanjen(a)
16.01.2013
Poruke
150
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
i3-10100f
Matična ploča
Gigabyte h410
RAM
Corsair Vengeance 2x8gb
GPU
RX 6600 Sapphire pulse
Mobilni telefon
tcl plex
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pozdrav svima,

Nedavno sam zavrsio neki SEO kurs za online marketing i sl, tu sam se nadao da cu uspeti da steknem neko znanje sa kojim bih mogao da nadjem neki bolji posao, medjutim osobe koje su organizovale kurs nisu previse ozbiljno pristupile situaciji pa nisam imao nikakvu praksu i nisam uspeo da steknem nikakvo prakticno iskustvo iako sam dosta naucio.
Sada je plan da naucim da radim u wordpress-u za pocetak, jer mislim da bi za sada to zaokruzilo celu tu pricu, pa cu na to pokusati da dodam ili neki bekend ili frontend. Imam neko osnovno znanje html-a i css-a.

Ako se neko bavio temom u skorije vreme da mi preporuci neki kurs koji bih mogao da predjem, moze biti sa yt, a i ne mora, nemam nista protiv toga ni da platim za nesto sto ce mi koristiti.
Svaki savet i smernicu cu jako ceniti.
 
Ja bih ovde video:


Nisam pohađao njihov kurs, ali znam da su dobri stručnjaci iz tema koje predaju, i dosta dobri predavači.
 
Ljudi ne bacajte pare za WordPress kurs. Sve imate online bukvalno sve na tacni, samo trebate da guglate i koristite youtube. Ali jos jedna stvar, nije sve u WP, nekada cete morati da koristite njegove dodatke kao neka custom resenje, sto znaci da vam je potrebno i malo vise vremena.
 
Nazad
Vrh Dno