Šta je novo?

Kućna multimedija Preporuka za Smart TV do 250€

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

ItsRogue

Zapažen
Učlanjen(a)
15.05.2021
Poruke
1
Poena
21
Koji su televizori najbolji za oko 250€/30000 dinara? Obavezno treba da bude smart, treba mi za Eon aplikaciju.
 
TCL preporuka takodje.
 
Ja se već neko vreme dvoumim između TCL 40ES560 koji je oko 32k i Hisense 40B6700PA koji je oko 36k i nikako da presečem...

Znam da su oba više od 250E koliko je navedeno kao gornja granica ali mislim da ako hoćeš ekran od 40'' po mom mišljenju teško ćeš naći nešto funkcionalno ispod ove cifre...
 
pri čemu nije poznata verzija VUDAA U na tom modelu, ako uopšte ima VIDAA U

za EON treba verzija 4. što se karakteristika tiče, osvetljenje od 200 svetlosnih jedinica je slabo

dopuna: prema uputstvu, ovo je Android TV. trebalo bi da je podržan EON
 
Poslednja izmena:
Da, Hisense 40B6700PA bi trebalo da je Android po onome što sam uspeo da pronađem, u suprotnom ga ne bih ni razmatrao. To za osvetljenje si u pravu, ni ovih 270 na TCL-u nije baš idealno ali sa druge strane koliko para toliko muzike... :)
 
A da razmislis da uzmes neki ne smart tv i recimo Mibox na kome Eon Android tv ap radi lepo. Ja sam pred novu godinu uzeo za sitne novce neki Vivax 49' (25000dinara) povezao sa Eon i Mi boxom i opametio ga. Umesto Miboxa mozes da kupis za slicne novce legalnon Eon box. Mi box ima prednost sto se licence za Netflix tice.
 
to zajedno može da košta više od €250 (30K din). jeste bolje po pitanju tehničkih mogućnosti
 
To je skroz validna opcija ali u mom slučaju je previše komplikovano jer će TV koristiti i malo starija osoba koja nije baš vična tim stvarima pa mi treba da sve vezano za smart funkcije bude što jednostavnije.
 
Kum moj ima neki LG smart tv. Otac mu ima 86g i nikako nije mogao da nauci da startuje EON aplikaciju. Donese mu stari Panasonic led tv prikaci Eon box i deda sve ukapira. Posto daljinac od EON boxa moze da se koristi i kao IR za TV pokazali smo mu kao se pali TV a kako box istim daljincem. Cim pali box on ide odmah u EON app,a ako je kojim slucajem van Eona,naucio deda da pritisne srebrno EON dugme :).
Deda osusevljen a kum srecan jer ga ne cima svakih pola sata kao ranije za LG :)
 
Nazad
Vrh Dno