Šta je novo?

preporuka za kupovinu ps3 cipovanog

Cirko

Cenjen
Učlanjen(a)
05.02.2012
Poruke
84
Poena
160
drugari koja je najbolja verzija cipovanog ps3 posto sam posle preracunavanja skontao da nemam dovoljno kinte za kupovinu novih igara za ps4 i same konzole
ovo mi dodje kao bolja opcija pa bi mi svaka pomoc dobrodosla

hvaala svima
 
Pojuri slim ps3. Fat se pregrevaju a vecina superslima ne moze da se cipuje.
 
Hvaala na odg
A neka posebna vrsta ps slima verzija softvera itd ima li tu kakav filter sta odabrati
 
Hvaala na odg
A neka posebna vrsta ps slima verzija softvera itd ima li tu kakav filter sta odabrati

Al' si mu odgovorio blue, uzmi slim a vecina superslima ne moze da se cipuje, ne razume se decko bas najbolje. Blue je hteo da kaze da nadjes vec cipovani PS3 slim, mozes i debeljucu ali trazi neku kasniju reviziju. Ako ne nadjes slim i pazaris FAT-a preporucujem ti da zamenis pastu na CPU & GPU i da ne brines...srecan lov ko K.P. :)
 
Poslednja izmena:
Ne ok je
Svaka pomoc je dobrodosla :)
Ispao mi je jako povoljno (oko 100e) xbox 360e 500gb ali je skoro poslednje izdanje koje ne moze da se cipuje (kraj 2014)
Medjutim ima 17 originalnih igara na cd-ovima dobri naslovi mahom pucacina sto se kaze i ima dva dzojstika isto tako suuper stanje
Sta kazete
 
Kazem ti da je pazaris, po 300-400 dinara (a realno mozes i vise za ozbiljnije naslove) da krcmis te igre, dva gampada po 25e i samu konzolu ima da uvalis bar za 50e i izracunaj koliko si dobar tu ali naravno prvo ispreskaci sve te igre koje imas pa ga prodas i tim parama kupis PS3 i ostace ti koji dinar u dzepu. Tako sam ja i uradio no htedoh da ti kazem jel si ti siguran da ne moze da cipuje taj Xbox. Bio sam koddrugara i ima novu reviziju konzole koja izgleda kao Xbox One i bila je cipovana.
 
Ne ok je
Svaka pomoc je dobrodosla :)
Ispao mi je jako povoljno (oko 100e) xbox 360e 500gb ali je skoro poslednje izdanje koje ne moze da se cipuje (kraj 2014)
Medjutim ima 17 originalnih igara na cd-ovima dobri naslovi mahom pucacina sto se kaze i ima dva dzojstika isto tako suuper stanje
Sta kazete
Ako se ne odlučiš za ovu kupovinu, pošalji mi u inbox kontakt osobe koja prodaje sve to za 100€ rado ću pazariti :D
 
Konzola definitivno ne moze da se cipuje (provereno kod jednog lika licno, a pitao sam po serijskom broju odnosno datumu ljude sto cipuju na KP) svugde je bio isti odgovor. Meni, mozda malo odskacem od teme koju sam ja predlozio, vise odgovara ps3 zato sto sam cijeli zivot igrao japansku konzolu, ja ne ulazim u to da je mozda xbox 100x bolji i da bi mi mozda jos vise odgovarao. Tako da kad bi uzeo xbox mozda ga ne bih ni prodavao ako bi mi se dobro ucinio.
 
Poslusah savet vas kolega i kupih xbox 360 sa originalnim igrama
Dzojstik je fenomenalan mozda se naviknem i vise nego na ps3 :) hvaala svima drustvo :) naletite na koju partiju :)
 
Poslusah savet vas kolega i kupih xbox 360 sa originalnim igrama
Dzojstik je fenomenalan mozda se naviknem i vise nego na ps3 :) hvaala svima drustvo :) naletite na koju partiju :)
Kako kad si ga prodao?
 
Ili je preprodavac ili je trazio procenu ispod zita. Cak je i post o kupovini ovde objavio nakon prodaje na oglasima.
 
Uopste nisam preprodavac nego su i ovde rekli da uzmem da malo probam xbox i da mogu lako preci na ps3 jer vredi ovaj paket toliko koliko sam rekao
Zasto bi post uopste glasio na ps3 da sam hteo xbox procenu
 
Nazad
Vrh Dno