Šta je novo?

Mobilni telefon Preporuka za jeftiniji telefon

Koji mobilni telefon kupiti

IgorilaTekila

Poznat
Učlanjen(a)
02.12.2021
Poruke
58
Poena
40
Pozdrav svima,
Treba da promenim telefon, trenutno koristim Moto E4 sa kojim sam uglavnom zadovoljan. Treba mi više memorije za skladištenje, bar 64GB i bolje performanse - ne mora da "leti", samo da ne secka YT dok otvaram imejl ili Viber. I treba da ima pristojan zvuk, pošto ga koristim kao muzički plejer dok sam na poslu. Kamera nebitna, kao i rezolucija ekrana. Ako može da nije cigla. Redmi 10 4/64 i Moto G31 mi deluju ok iako su glomazniji od E4, valjaju li?
 
Pa kad si već spreman da izdvojiš 150€, onda razmisli o Redmi Note 9T, on ti je kompletan.
 
Zar nije bolji 10, ako je noviji? Bar nije 200g :eek:. Nisam baš u toku sa telefonima. Inače nisam rekao da sam u NS, uglavnom tehniku pazarim u Gigatronu, imam dobra iskustva i sa Mi storom i CT shop, izbegavam Winwin i tu ekipu.
 
To ni slucajno
Zar nije bolji 10, ako je noviji? Bar nije 200g :eek:. Nisam baš u toku sa telefonima. Inače nisam rekao da sam u NS, uglavnom tehniku pazarim u Gigatronu, imam dobra iskustva i sa Mi storom i CT shop, izbegavam Winwin i tu ekipu.
Tesko da je i Redmi Note 10 bolji od Note 9T a ne Redmi 10...a uzmi ovaj https://www.eponuda.com/mobilni-tel...128-graphite-gray-mobilni-telefon-cena-666281 ako vec mora po radnjama, manji je od 9T a bolji od Redmi 10, G31, itd.
 
Nazad
Vrh Dno