Šta je novo?

Mobilni telefon Preporuka za jeftiniji telefon

Koji mobilni telefon kupiti

IgorilaTekila

Flash Drive
Učlanjen(a)
02.12.2021
Poena
3
Pozdrav svima,
Treba da promenim telefon, trenutno koristim Moto E4 sa kojim sam uglavnom zadovoljan. Treba mi više memorije za skladištenje, bar 64GB i bolje performanse - ne mora da "leti", samo da ne secka YT dok otvaram imejl ili Viber. I treba da ima pristojan zvuk, pošto ga koristim kao muzički plejer dok sam na poslu. Kamera nebitna, kao i rezolucija ekrana. Ako može da nije cigla. Redmi 10 4/64 i Moto G31 mi deluju ok iako su glomazniji od E4, valjaju li?

IgorilaTekila

Flash Drive
Učlanjen(a)
02.12.2021
Poena
3
Zar nije bolji 10, ako je noviji? Bar nije 200g :eek:. Nisam baš u toku sa telefonima. Inače nisam rekao da sam u NS, uglavnom tehniku pazarim u Gigatronu, imam dobra iskustva i sa Mi storom i CT shop, izbegavam Winwin i tu ekipu.

antena

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
08.04.2015
Poena
83
To ni slucajno
Zar nije bolji 10, ako je noviji? Bar nije 200g :eek:. Nisam baš u toku sa telefonima. Inače nisam rekao da sam u NS, uglavnom tehniku pazarim u Gigatronu, imam dobra iskustva i sa Mi storom i CT shop, izbegavam Winwin i tu ekipu.
Tesko da je i Redmi Note 10 bolji od Note 9T a ne Redmi 10...a uzmi ovaj https://www.eponuda.com/mobilni-tel...128-graphite-gray-mobilni-telefon-cena-666281 ako vec mora po radnjama, manji je od 9T a bolji od Redmi 10, G31, itd.

IgorilaTekila

Flash Drive
Učlanjen(a)
02.12.2021
Poena
3
Vrh Dno