Šta je novo?

Kućna multimedija Preporuka za bluetooth zvucnik, best buy, manjih dimenzija (za ranac)

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Jason2004

Cenjen
Učlanjen(a)
30.01.2014
Poruke
178
Poena
170
Zdravo!

Potreban mi je bluetooth zvucnik, neki best buy model pristupacne cene, manjih dimenzija, koji se moze lako prenositi/ne zauzima mesta u rancu na putovanjima.

Hvala na preporukama.
 
Nisam taj Anker slušao ali jesam ovaj Xiaomi i daje jako dobar zvuk.

 
Poslednja izmena:
Deluje zanimljivo, samo bi vise odgovarao bez tog clip (zakacke), i da je manji.
Ima li nesto manje od ovoga, a da je kvalitetno?
Zakačka se može skinuti a dimenzije su 18 x 6 x 6cm, otprilike konzerva piva od pola litre.
 
Hvala. Svidja mi se, ali mi ne odgovara po velicini. Treba mi sto manji za putovanja, da ne zauzima mnogo mesta u rancu.
Steta da das iste pare za nesto tako malo,mislim na JBL Go 3, a ovaj ima 16W i meni bar nije preveliki.
 

Prilozi

  • 28 -10 - 2021- 003.jpg
    28 -10 - 2021- 003.jpg
    184.5 KB · Pregleda: 21
Pozdrav… da li ovaj Xiaomi sto ste predložili može da radi dok je na punjaču?
U suštini treba mi zvučnik za laptop da ga malo pojačam za gledanje filmova. Ne prenosi se često tako da bih ga možda i držao stalno na punjaču. Vidim da ovaj ima Usb C, imam ga i na laptopu ako to nešto pomaže.
Da li je ovaj zvučnik ok za to što mi treba ili imate negi drugi… a jeftiniji predlog 😁
 
Nazad
Vrh Dno