Šta je novo?

Preporuka za auto punjač za telefon

dj90

Poštovan
Učlanjen(a)
17.09.2014
Poruke
996
Poena
95
Koji punjač koristite u kolima. Ja imam Mi car charger pro ali planiram da ga reklamiram pošto sporo puni.
Merio sam struju preko aplikacije i retko prelazi 800mA, a na fabričkoj aplikaciji piše brzo punjenje što nema veze sa vezom

Screenshot-2022-06-25-23-20-54-938-com-waterdaaan-chargemonitor.jpg


može i sa aliekspresa preporuka
 
Ako slabo puni, to je do kabla a ne do punjaca.

800mA je jako malo, koji je to kabl?
 
Nije do kabla, probao sam sa više njih, originalan uz telefon, originalan ćaomijev iz radnje i sa dva sa aliekspresa sam probao i isto je sve
od pre 2-3 meseca je punjač počeo da puni sporo, tako da sam tek tada instalirao aplikacije kada sam primetio. Merio sam sa tri aplikacije i sve isto pokazuju. Dok je punio kako treba nisam ni znao da postoje ovakve aplikacije
happy.gif
Normalna struja bi trebalo da bude oko 3000mA
 
Bio je u Mi Storu, koliko se sećam za iste pare koliko i košta taj Charger Pro, možda malo skuplje, da se uzme ovaj:


Ovaj je jači po snazi dosta
 
Ne znam koliko su te aplikacije pouzdane, ali gotovo uvek je problem u kablu.

probaj isti kabl na kucnom punjacu.
 
probao i lepo radi
nema šta aplikacija da bude pouzdana, ja sam video da puni sporo i tek onda sam instalirao aplikaciju da proverim
 
ako ces neki sa aliexpresa, ugreen ima solidne punjace i kablove. ovaj punjac sam uzeo 2018.god i radi i danas odlicno(nema ga vise u ponudi). na jednom portu je brzo punjenje, na drugom "obicno"(2A) i na svim telefonima koje sam punio, uredno polazuje brzo punjenje i zaista se brzo i napuni, kao na kucnom brzom punjacu..
Screenshot_20220628-075624_AliExpress.jpg
 
Sa Ugreen i Baseus nema greške. Ostali su mačka u džaku.
Al' opet mislim da je bolje kod nas uzeti u Mi Store neki bolji. Malo je skuplje al' je pouzdanija kupovina, a imaš i garanciju.
 
pa ovaj što imam je najbolji iz mi store pa eto, videćemo da li će uvažiti reklamaciju
znam za ugreen ali ubijaju sa poštarinom
 
1656538209285.png
Ja imam ovaj,radi mu i superfast charge na Samsungu, nije ni skup,sluzi mi odlicno vec godinu dana i plus sto je mini,ne strci mnogo iz konzole one.
 
Koristim KUULAA 42w. Ima PD za iphone, qc3.0 za android nisam ni isprobao ali ne vidim razlog zasto ne bi radio. Brend je na nivou baseus, ugreen i sl...
 
Ja i dalje ne verujem da je punjac mogao da oslabi a da radi i dalje :)
 
odneo sam na reklamaciju pa ćemo videti šta će reći
činjenica je da puni sporije nego pre
 
nisu mi prihvatili reklamaciju
sva sreća da mi je telefon u redu, više neću ništa od ćaomija kupiti
 
Šta kažu?

Rekoh da je gotovo nemoguće da punjač radi a istovremeno ne puni kako treba
 
pa kažu da nisu uočili nepravilnost
nznm ali očigledno je da ne puni

nadam se da sa telefonom neću imati problema, oni bi za bilo šta rekli da je problem što sam ga flešovao na indonežanski rom :ROFLMAO:
 
Prilikom izbora punjaca bitno je znati i 'tehnologiju' punjenja telefona. Ja sam uzeo Warp Charger za Oneplus, puni mi kao i kod kuce, 65W, dodje i kabl uz njega, pun je za manje od pola sata.
 
Nazad
Vrh Dno