Šta je novo?

Preporuka za Altos racunar

GerVix

Poštovan
Učlanjen(a)
17.02.2015
Poruke
7
Poena
51
Da li moze neko da mi preporuci Altos racunar bez OS na kom bi mogao da igram GTA 5.
Gledam ove po WinWin al se ne razumem toliko.

Koja bi mi bila najpovoljnija konf za tu igru?

Hvala na odg
 
Hm ja sam relativno blizu Mađarske, jel se isplati tamo ići i kupiti, zar je baš toliko povoljnije?

Budžet bi bio ovako:
35k max a plafon 40k
Bez monitora, miša, tastature.

Al nebitno za moj budžet, s kojim budžetom bih mogao da igram GTA 5?
 
Poslednja izmena:
Procitaj ovo: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/203428177-Grand-Theft-Auto-V-PC-System-Specs

Mislim da treba da uzmes neki komp sa 8320e procesorom da bi mogao na medium da teras , graficka polovna R9 280X , 6 do 8GB rama , napajanje barem CHIEFTEC
iArena GPA-500S8 500W ostalo po zelji mozes i najjefitniju plocu am3+ uz najnoviji bios naravno , udjes na kupujem prodajem u pretrazi kucas jednu po jednu komponentu koju hoces , korisnici iz Subotice ili Novog Sada sa nekoliko stotina pozitivnih ocena preprodaju robu iz madjarske...ne bih da reklamiram ali provalices!
 
Poslednja izmena:
preporuka bi ti bila da kupis sony 4 ili direkt u madjarskoj ili na kp za te pare koje planiras da ulozis u pc ,gta vec izasao odavno ,imas share varijantu ,informisi se malo ,za 1000 i kusur dinara moze da kupis originalnu igricu koju kasnije mozes i da prodas,cene racunarskog hardvera su postale previse paprene da bi ulagao u gaming na PC
 
Nazad
Vrh Dno