Šta je novo?

Periferni uređaji preporuka 32" monitor do 250-300e

Miševi, tastature, štampači, skeneri i sl.

kroki23

Slavan
Učlanjen(a)
28.11.2006
Poruke
441
Poena
330
Monitor mi treba za svakodnevne stvari kao stu su excel, surf, yt i video editovanje. Nista spec, samo da je 32" i da ima barem 75hz osvezavanje. Sta je trenutno aktuelno i best buy za taj novac? Moze kupovina i preko Madjara.
 
Poslednja izmena:
Mislim da u tom rangu imas jos:
Lenovo C32q-20 (ili D32q-20).
Takodje i Philips 325E1C/00, ali on probija budzet, mislim da je nekih 35k, baci pogled.
Ja sam zapeo za AOC i njega cekam.
PS: Nasao i Philips 328E9FJAB/00 u tom rangu (30k je bio u M*nitoru), ali ga nema na stanju.
 
Poslednja izmena:
Ja sam prvi put uzeo zakrivljeni dell s3220dgf 2k ekran i bas mi je legao ekran samo tako.Pogotovo sto je blago zakrivljen.Slika brutalna u odnosu na stari lg27 koji je 1080p.
Tako da nemoj da otpisujes monitor zato sto je zakrivljen.Uopste se to ne primecuje da je zakrivljen.
I ja sam bio skeptican dok ga nisam video kod drugara i malo ga koristio.
 
Na 32" i prija da bude malo zakrivljen.

Ja koristim cuveni AOC Q3279VWFD8 duze vreme, pored njega AOC CQ32G1, ugodnije mi je koristiti CQ32G1.
 
Taman posla, necemo da kvarimo ovaj tandem 😂😂
 

Prilozi

  • IMG_20210707_105456.jpg
    IMG_20210707_105456.jpg
    260.4 KB · Pregleda: 77
Taj Philips je VA panel i malo je nezgodno uskladiti boje na njemu i siromaško je po funkcijama
Ali opet za te pare 1440p ,zakrivljen ekran ,32", igrice stvarno lepo izgledaju ...posle par dana zaboravi se na mane
I da čitao sam kako na toj rezoluciji dolazi do zamućenja 1080p videa zbog skaliranja ali nisam primetio razliku
 
Taj Philips je VA panel i malo je nezgodno uskladiti boje na njemu i siromaško je po funkcijama
Ali opet za te pare 1440p ,zakrivljen ekran ,32", igrice stvarno lepo izgledaju ...posle par dana zaboravi se na mane
I da čitao sam kako na toj rezoluciji dolazi do zamućenja 1080p videa zbog skaliranja ali nisam primetio razliku

Pa koje funkcije mu fale?....ima skoro sve funkcije kao vecina monitora....

I Kakve boje je nezgodno uskladiti na njemu?.....meni su boje bile dobre i out of box,malo sam cackao u podesavanjima i sada su za moj ukus stvarno super boje....narocito su cool za ljude koji vole malo "jace" boje tj da boje ne budu "isprane".....kako napisah gledam pored njega nekada elitni IPS Dell U2412M i boje mi deluju dosta bolje na Philipsu...

Mada,ja Philips najvise koristim za gejming,surf i multimediju i za to mi je savrsen,ali posto je zakrivljen ne znam kako bi mi legao za neki intezivniji rad.....npr da stalno gledam i radim tabele iz offisa na zakrivljenom monitoru....za to uglavnom koristim Dell-a....
 
Pozdrav svima. U potrazi sam za slicnim monitorom pa da ne zapocnjem novu temu. U sustini mi treba za surf, filmove i neki laganije ne toliko zahtevne igrice.
I meni je taj Philips zapao za oko ali posto ga nema nigde naisao sam na Lenovo D32qc-20 pa me zanima vase misljenje o njemu.
 
Nazad
Vrh Dno