Šta je novo?

prelazak sa sapphire 6970 2gb na nesto bolje?

core.graphics

Slavan
Učlanjen(a)
16.09.2006
Poruke
2,234
Poena
390
drugari,
treba neka kinta da mi stigne od nekog poslica, pa bi' mozda uradio upgrade kartice.... sada trenutno imam sapphire 6970 2gb, nisam dugo pratio sta se desava na "sceni" .... pa me zanima neki predlog do recimo, 250-300e max..... i kolko uopste mogu da dobijem za ovo moje cudo ,ako uopste odlucim da je prodam!
 
Nezahvalna je kupovina sada, AMD nema i biće jače cene zbog PDV i nestašica. Lično bi pre uzeo u Mađarskoj.
Za procene, zabranjene su na forumu, ali baci pogled na oglase, videćeš koliko se kreću cene.
 
hvala na odgovoru, video sam kolko mogu da dobijem za ovo moje.... ali ako moze neko da mi odgovori koji je model ok.
ja kad sam kupovao bio je onaj nVidia moedl 660ti tako nesto imao je problem sa TDR-om , pa sam ondak uzeo Radeon.....
 
Ili nvidia 770, ako nećeš da čekaš.
 
+1 Da tu su negde po snazi.
 
Takodje sam i ja imao taj "problem", sta posle 6970, dvoumio se oko R9 280x i 7970, cena je bila takoreci ista, na karaju sam uzeo 7970.
Trenitno je nemoguce naci ove katre u radnjama, tek po koja se pojavi u oglasima, ali od cena otpadaju usi. :D
Moj ti je savet kao i savet golega da ides na GTX770.
 
GTX 770 GAMING mislim da je trenutno na akciji za 33k tako da bi to bila moja preporuka super će se slagati sa tvojim lepoklokovanim 2500k.
 
evo ovako , ja sam odlucio da uzmem def. Msi GTX 770 GAMING 2GB , kosta 32.000din , samo me zanima dal i dalje postoji onaj TDR problem ,posto secam se da sam kuburio s'tim chudom i da me smorilo te sam morao da predjem na Radeon.....
 
Definitivno karta je imala taj problem,ali mislim da je to ispeglano
kasnijim drajverima,nisam video u skorije vreme da se neko zali.
 
770, kao i svi Kepleri nisu imale TDR problema. TDRovi su bili problem 460 i 560 karti. Bio je problem sa TDRom na 36h, ali je resen dosta davno.
 
stigla mi Msi gtx 770 gaming, bukvalno sam uzeo poslednju iz altija nema vishe.... bas je lepa kartica i super je cena ako je tako dobra na testovima.... kolko sam citao malo je bolja od R280X mada uz taj radeon (asusov) ide i BF4 al nema kartice....
 
Epa super, u zdavlju da te služi.

Izbaci neku slikicu, neki screenshot, pokoji rezultat u igrama... znaš sta volemo :D
 
to mi je jako sumnjiva cena s obzirom da su modeli od ostalih proizvodjaca 15k skuplji :)
 
to mi je jako sumnjiva cena s obzirom da su modeli od ostalih proizvodjaca 15k skuplji :)

Koliko sam ja primetio 770 Gaming bila je na akciji, odnosno cena joj je bila na nivou one pre povećanja poreza, zato je i toliko jeftina. Ovo je moje zapažanje, neka potvrdi neko ko bolje prati tržište/cene/dobavljače
 
ni pre povecanja poreza nije toliko kostala, ali super u svakom slucaju :)
 
Nazad
Vrh Dno