Šta je novo?

Prelazak iz Mts-a u A1 ili Yettel

Da li se pre isteka treba javiti A1 radi promene paketa?
Zvali su pre neki dan ali se nisam javio,da li da ih pozovem i pitam za ponudu,takodje su zvali i iz telekoma,jer sam ranije bio tamo.
prelazis iz A1 u mts? Ili obratno? Ako podneses za prenos trebalo bi da te zove bilo koji provajder da si. Mozda uspes da dobijes Neo Neo za 1250. Probaj sad ti je svakako 60 dana. Mislim na bilo kom operateru 60 dana mozes preziveti
 
Ako nekom treba imam kodove za prelazak u a1 na postpaid bilo koji paket 6 meseci besplatno. Uslov je da se ne uzima telefon.
 
Da se nadovezem na ovu temu ako ikako mogu, istice mi ugovor sutra u mtsu, imam najslabiji paket, ali to je nebitno jer imam box4 u kuci i koristim onih 100gb neta sto se dobija za fon, trenutno 5radnih dana zivim u gradu a vikendom sam u selu dobar mi je net na obe lokacije i signal, hteo bih da predjem u a1 zato sto bih uzeo i telefon uz paket, gde je telefon mnogo jeftiniji nego u mtsu, ali nailazim na problem, skoro uopste nemam a1 signala u selu, to jest, moram da jurim po dvoristu za 1crtu, i to mi je jedina kocnica, zvao sam mts call centar i rekao sa bih presao u drugu mrezu jedino ako mi ne ponude nesto povoljno jer bih uzeo iphone 15 pro i paket, a sve to isto me izlazi oko 300-400evra jeftinije u a1, sta biste mi vi predlozili?
 
Pa ako je takva situacija sa A1, predlažem ti da ne prelaziš tamo. Možeš eventualno da iskoristiš blef da podneseš zahtev za prelazak i onda te zovu iz mts-a i nude povoljnije uslove. Tako je meni bilo.
E sad ja nisam uzimao telefon kod njih tako da ne znam kako stoje stvari sa tim ali razmisli još jednom da li ti se isplati uzimati telefon uopšte preko operatera ili na slobodnom tržištu
 
Da se nadovezem na ovu temu ako ikako mogu, istice mi ugovor sutra u mtsu, imam najslabiji paket, ali to je nebitno jer imam box4 u kuci i koristim onih 100gb neta sto se dobija za fon, trenutno 5radnih dana zivim u gradu a vikendom sam u selu dobar mi je net na obe lokacije i signal, hteo bih da predjem u a1 zato sto bih uzeo i telefon uz paket, gde je telefon mnogo jeftiniji nego u mtsu, ali nailazim na problem, skoro uopste nemam a1 signala u selu, to jest, moram da jurim po dvoristu za 1crtu, i to mi je jedina kocnica, zvao sam mts call centar i rekao sa bih presao u drugu mrezu jedino ako mi ne ponude nesto povoljno jer bih uzeo iphone 15 pro i paket, a sve to isto me izlazi oko 300-400evra jeftinije u a1, sta biste mi vi predlozili?
Pa jos Iphone nije bas pohvalan za slabe signale... Ako A1 nema tendenciju da se popravi ne isplati se svakako da je dzabe.
Eventualno da dobijes popust u mtsu od 30% zbog prelaska...
A telefon da vidis u slobodnoj ponudi na rate ili ovako od nekog iz "druge" ruke ali nije bas jeftin telefon pa vidi svakako opcije...
 
Pa najbolje bi bilo da ostanem u mtsu ali na rate nigde ne mogu jer nisam u “radnom odnosu”, jedino kod operatera mogu posto sam vec pitao u vezi toga, mogao bih da pravim kompromis kupovinom polovnog 14 pro telefona za kes ali cemu onda to, ja sam bas racunao 15 pro nov sa garancijom da se ne zezam sa ovim stvarima, ali sta kad se ne isplati, u mtsu 210k 15 pro, sto je suludo za pomisljati uopste
 
Nazad
Vrh Dno