Šta je novo?

Predstavljanje novog Benchmarka uživo!

Radi 2 sec pa 10 ne radi :D
 
Ništa, postavite snimak kada se završi pa ćemo da gledamo kasnije.

P.S. PR i Peca su nam "ko upisani" :).
 
Ja nemam problema, onaj beli krug po sredini uopšte ne secka :D
 
Ae valjda ce biti neki snimak :) peca big boss :D
 
Radi 2 sec pa 10 ne radi :D

you lucky bastard :p

ajde cekamo da se okaci na YT ili negde pa da, za promenu, vidimo sta se zapravo desavalo.

edit: wow. odgledao sam ceo minut sada iz opere. ne znam kako i zasto :D
 
Poslednja izmena:
Prvi post u ovom topiku će prikazivati snimak kada se prenos završi. Fleš plejer je već u okviru postavljen.
 
Hmmm... iz chrome-a mi stream radi osetno bolje ,maltene gledljivo! secne na kratko...moguce da su mnogi digli ruke pa se stream popravio :p :D
 
dobro je, ja mislio da je do mene sto secka :d
 
Ova prezentacija ( live stream ) je fail, cekamo novi izgled veceras i neki youtube klip na miru da pogledamo
 
valjda nece novi bench raditi kao ovaj stream.iskreno se nadam :-devil-:
 
Da, samo reklama za Zamzung:)
Dajte snimak, nisam mogao da gledam zbog posla, da vidim kako je bilo.
 
Moraju čike to prvo da snime sa kasete na kompijuter, a onda će dati i nama ostaloj deci da gledamo.
 
Pa cek cike da odrade poso!

Hoce li biti kakav teaser tokom prelaznog perioda? Tipa blurovana slika/sadrzaj preko koga ide odbrojavanje sata sa sekundarom u bench fontu :D
 
Eto ga snimak u prvom postu threada.
 
Još da vidimo promene na sajtu. :)
 
Moracemo izgleda neki " preorder " ... kao za EA :) ako platite sledi ... :d
 
Poslednja izmena:
Aj nek je sa srecom, puno uspeha u daljem radu zelim.
 
Meni izgleda sasvim OK. Srecnoo!!!
 
bez uvrede, bacih 16minuta. nista konkretno nije receno. nadam se da ce novi izgled sajta biti bolji od prezentacije
 
I sta bi na kraju ? Kad ce novi sajt da startuje online ?
 
Ja ne znam sta ste vi ocekivali od konferencije,da se covek baci sa bine u publiku?! :D
 
Pa da bude neki rave, laser show, smoke machine, striptizete, sampanjac da se preliva, Peca da radi tatoo nasred bine, Igoritza kontrolise specijalne efekte, Nidza klokuje mixetu do usijanja, a svi ostali uzivaju u performansu :d
 
Sve najbolje u buducem radu!
 
Nazad
Vrh Dno