Šta je novo?

Predstavljanje novog Benchmarka uživo!

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,353
Poena
1,385
Dragi posetioci,<br />U petak 25.02.2010. u 12 časova, Benchmark će javnosti predstaviti novu koncepciju i vizuelni identitet novog sajta. Pred brojnim domaćim i stranim partnerima, predstavnicima medija i marketinških agencija, Petar Gredelj (glavni i odgovorni urednik) i Tamara Veselinović (PR & Marketing menadžer) predstaviće potpuno novu formu najpopularnijeg domaćeg IT sajta. Ovom prilikom, Benchmark će dodeliti priznanja partnerima sa kojima već godinama uspešno sarađuje. Celu manifestaciju bićete u prilici da ispratite i uživo, preko Benchmark sajta i foruma. Zahvaljujući prijateljima iz live-e.tv – internet televizije, direktan prenos ovog događaja možete pratiti na Benchmark sajtu, odnosno Benchmark forumu.<br /> <br /><br />


 
Hoce li to biti organizovano kao neki dogadjaj ili iskljucivo online predstavljanje? Posto pise uzivo, preko bench sajta. Uzivo je ako sam tamo, a preko sajta je direktno u najboljem slucaju.
 
Whatever, direktan prenos - dogadjaj
 
Jel moze da se prisustvuje licno ? Mislim na nas membere sa foruma.
 
Nije mi bila namera da ispravljam krive drine nego sam pitao iz istog razloga kao i dulsrules. Slobodan sam sutra pa sam razmisljao da se mozda pojavim ako bude party :D
Posto je samo prenos onda cemo samo da pratimo sa sajta i da pisemo glupe komentare
 
Moze, danas conference centar
 
Meni taj prenos nešto prekida. :(

Jos uvek se nesto čeka, na konferenciji, ali stalno prekida.
 
izem ti ovaj "life"...
 
Meni ne radi...
 
Mozda ste trebali sami da radite ovaj prenos.
Server ne moze da obezbedi dovoljno protoka. Kod mene ide 15KB/s nekih 10ak sekundi pa padne na 7-8 i prekine i preskoci sliku. Nema ovde nista od gledanja.
 
I meni isto :-/ Bas koci,a i trenutno je 800 korisnika on line i ko zna koliko gostiju
 
Prenos jedva radi koci svake tri sekunde i onda nece da se nastavi...
 
Offline :D
 
stream nesto zeza za flashom, ovde na poslu imam debug flash player pa mi malo malo iskace error u vezi streama
 
Pa kad nikad vise ljudi nije gledalo e-tv :ppPppPpPp
 
To je live-e.tv server odakle se povlači live stream, ne naš. Ne možemo tu baš ništa da uradimo, na žalost.
 
moze li nekako da se sakrije sa vrha foruma?
 
Radi kao da ne radi :) . Cekamo Pecu, zaglavio se u snegu :d
 
nije eno ga na stage-u :D
 
@illidan

Dobro je, toliko mi sece da ne vidim :)
 
Moze li nekako da se shiftuje pa da se gleda 10ak minuta unazad. Ili da se smanji rezolucija snimka?
 
Ovo je trebalo da se proba unapred :/
 
Nazad
Vrh Dno