Pa imas u skoro svakoj it prodavnici popust ili poklon kako to oni nazivaju, a misli se na recimo usb stick 1 ili 2 GB ili recimo color stampac ili chat komplet. :smash:
Salim se. Ali uglavnom ti preporucujem da procitas temu koju je otvorio Igoritza o sramnom reklamiranju domacih firmi (ako vec nisi). Poz