Šta je novo?

Pracenje Ruter/Modem saobracaja

dr.freeman

Cenjen
Učlanjen(a)
03.05.2011
Poruke
235
Poena
170
Постао сам мало забринут у вези брзине мог интернета SBB 10mb... јер неће ни 320p клипове да чита од једном већ сецка.
Питање гласи, да ли постоји неки програм за праћење саобраћаја, или мониторинг модема или рутера, тј моје IP адесе... тренутни аплоад/даунлоад...
Хвала
 
NEsto je tjub zezao pre mesec dana, mozda je opet krenuo da zeza. Mozes da proveris koji ti je maks protok na speedtest sajtu, a ako zelis grafike i neke druge stvari, onda ti treba ozbiljnija sprava, i neko da ti je podesi
 
Треба ми нешто, толико колико графички просто, или нумерички, који ће да покаже тренутни аплоад и даунлоад за моју IP адресу... чисто да знам да ли је још неко накачен на моју мрежу, ако ја ништа не радим, а проток иде преко фазон 200-300 килобајта...
 
zakljucas mrezu i niko ti ne koristi net :p

lm, neki ruter na koji mozes da stavis neki wrt (npr dd-wrt) ili nesto ozbiljnije i neko ko ce da ti podesi to.
 
Имам ја пасворд на мрежи, и филтрирану мак адресу... ал опет сам скептичан...
 
Треба ми нешто, толико колико графички просто, или нумерички, који ће да покаже тренутни аплоад и даунлоад за моју IP адресу... чисто да знам да ли је још неко накачен на моју мрежу, ако ја ништа не радим, а проток иде преко фазон 200-300 килобајта...

DU Meter za pocetak
 
Јел DU METER на нивоу једног уређаја, или целе IP адресе... ?
 
Имам ја пасворд на мрежи, и филтрирану мак адресу... ал опет сам скептичан...

Stavi wpa2, i nece ti se niko kaciti. Sve se moze razbiti ali lokalni klinci nece, tako da nema potreba za paranojom. Wpa2 ako imas malo jaci pass nece ti biti razbijen.
 
Nazad
Vrh Dno