Pozdrav svima...
Dakle, pisem iz RS i posto kupujem lap u Srbiji, mozete li mi reci sta je sve potrebno da bi se mogao napraviti povrat poreza?
Mislim, znam da se treba popuniti neki obrazac (koji i kakvi), prijaviti na carini na izlazu iz Srbije i zvizdati na ulazu u BiH ;-).
Hvala
Dakle, pisem iz RS i posto kupujem lap u Srbiji, mozete li mi reci sta je sve potrebno da bi se mogao napraviti povrat poreza?
Mislim, znam da se treba popuniti neki obrazac (koji i kakvi), prijaviti na carini na izlazu iz Srbije i zvizdati na ulazu u BiH ;-).
Hvala