Šta je novo?

Potrebna pomoć oko izbora obuke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MK Dowl

Flash Drive
Učlanjen(a)
28.11.2021
Poena
1
Pozdrav drugari!

Trebala bi mi mala pomoć oko izbora kursa i literature. Naime, neko vreme sam se bavio programiranjem CNC mašina i zbog novonastale situacije oko korone, promene tržišta rada, mogućnosti rada od kuće... rešio sam da se bacim na učenje nekih drugih programskih jezika. Konkretno me zanima HTML, PHP, CSS i JavaScript. Prešao sam sve preko W3school i učio još iz nekih materijala. Potreban mi je neki sertifikat da to znam da radim, pa sam mislio neki kurs online da upišem ili već nešto treće, samo ne znam u kom pravcu dalje da razmišljam pa mi treba pomoć :)))). U svakom slučaju znanja fali, tako da nastavljam da učim. Od nekih ljudi koje poznajem iz te branše sam dobio odgovore neke ali sve mi to ne pokazuje jasan pravac kretanja, pa sam rešio da potražim pomoć ljudi preko foruma. Problem je jer radim i nemam baš puno vremena za neku obuku koja traje čitavog dana. Razmišljo sam o IT akademiji, jer preko nje bih dobio neku diplomu (znam da nije možda najbolja opcija...) a mogao bih online...

DukeLander

Moderator
Super Moderator
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poena
113

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno